Зірка балету з України, Сергій Полунін не встиг потрапити до Голлівуду, як уже замість рідної держави вирішив прославляти Росію.

Відомий своїми екстравагантними татуюваннями танцюрист отримав російське громадянство. До слова, нещодавно Полунін поділився фотографією своєї нової татуювання, ніж напевно прискорив процедуру отримання документів РФ.

Сергій Полунінукраїнський артист балету. З 2007 по січень 2012 — член Королівського балету в Лондоні, тепер — постійно запрошений соліст. З 2012 був прем´єром Музичного театру ім. Станіславського — Немировича-Данченко, та постійним запрошеним солістом Новосибірського театру опери та балету, прихильник Путіна.

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

У 22 приймає рішення залишити Лондон і переїжджає в Росію, де влітку 2012 року, за запрошенням артиста балету, балетмейстера й художнього керівника балетних труп двох російських театрів Ігоря Зеленського стає представником музичного театру ім. Станіславського — Немировича-Данченко (Москва), а також постійно запрошеним солістом Новосибірського театру опери та балету.

У серпні 2018 року виступив на фестивалі "Опера в Херсонесі", який проходив у анексованому Криму.

Дивіться: Артист балету Сергій Полунін представив документальний фільм про себе

Нагадаємо, новий угорський посол почав з неочікуваної заяви.Як повідомляв "Знай.ua", Україна попросила Мей не пускати Охлобистіна до Британії. Також "Знай.ua", Європейський суд з прав людини визнав "політично мотивованими" затримання російського опозиціонера Олексія Навального.