Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість показала зворушливий кадр з недавньої поїздки в Лос-Анджелес. Так, артистка показала милого хаскі і згадала, як принесла в будинок свою першу собаку.

View this post on Instagram

На этом фото из LA собака мечтает украсть у меня изики, а я мечтаю украсть эту собаку 😂 На все новые года я загадывала Дедушке Морозу свою главную мечту- собаку! А он как-то все не очень торопился. Потом, я притащила первого щенка домой в 16 лет ( то, что у меня на лестничной площадке жили все дворовые собаки, это не считается 🐶) Мама сказала мне, выбирай - или я или собака. Я посмотрела на маму, она была такой большой и могущественной, потом на дрожащего щенка и ушла из дома вместе с собакой 😂 После ночевки у подруги @omtaratutaraom , помнишь ли ты это и миллиона 💩 на ее ковре, мне позвонила мама и сказала - можете вернуться, вдвоём ! Так у моей мамы появился лучший друг и через неделю она уже не размешала никому выгуливать щенка ))) Кто помнит, как звали мою первую собаку ?

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

"На цьому фото з LA собака мріє вкрасти у мене изіки, а я мрію вкрасти цю собаку 😂 На всі нові роки я загадувала Дідусеві Морозу свою головну мрію - собаку! А він якось все не дуже квапився. Потім, я притягла першого цуценя додому в 16 років ( те, що у мене на сходовому майданчику жили всі дворові собаки, це не вважається 🐶) Мама сказала мені, вибирай - або я або собака. Я подивилася на маму, вона була такою великою і могутньою, потім на тремтячого цуценя і пішла з дому разом з собакою 😂 Після ночівлі у подруги @omtaratutaraom , пам'ятаєш ти це і мільйони 💩 на її килимі, мені подзвонила мама і сказала - можете повернутися, удвох ! Так у моєї мами з'явився кращий друг і через тиждень вона вже не давала нікому вигулювати песика ))) Хто пам'ятає, як звали мою першу собаку?", - згадала дитинство Седокова. Фолловери взялися коментувати: "Прекрасна історія🌹🖤", "Як здоровоооо!", "Милота така😘", "Обожнюю собак ... і людей, які їх люблять😘".

Популярні новини зараз

У Києві помер легендарний актор, якого плутали зі священиком: "Світла людина"

"Слуги" знову вляпалися в "еротичний скандал": нардеп обговорював "вчорашнє" з молоденькою помічницею

Буковинка втратила на заробітках себе і розвалила сім'ю: "Була рабинею, яка висилає гроші"

Святий Пантелеймоне, порятуй від хвороб! Потужна молитва від усіх недуг

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова виклала дуже пікантну серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку.

Також знаменитість відпочивала в Туреччині і зізналася, що потім буде вільна тільки в листопаді. У артистки безліч планів: і концерти дати, і дітей в школу відвести.

А ще Седокова вирішила, що звичайного селфі буде мало, тому сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.