Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість вирішила заспівати дуетом з Микитою Джигурдою, записавши спільну пісню у друга Михайла. Так, артистка виклала відео, на якому Джигурда носить її на руках, а фанати залишилися шоковані.

"Коли такий грандіозний чоловік носить на руках..😂 Ми з Микитою @instadzhigurda завжди на позитиві!👍🏼 Так важливо зберігати його, сміятися, радіти і залишатися самими собою і дозволяти собі жити вільно!👍🏼🌺 ", - поділилася емоціями Волочкова. Фолловери не пройшли повз: "О боже! П'яні ігри!😃", "Прррррррекрррасна пара,сині та чудові🔥💙", "Так ми вже зрозуміли, зрозуміли, що вас вчора отджигурдили😂", "Краще б Джигурда пішов у балет😂😂😂😂", "Стільки років, а з розумом дефіцит! Таке відео п'яне виставляти! Сама себе опускає.".

Популярні новини зараз

Українці привезли малюка в напівнепритомному стані в лікарню і потрапили в пекло: води немає, санітарки кричать

Китайський вірус в Україні "гасне" разом з першими заморозками: статистика МОЗ на 26 вересня

Магнітні бурі в кінці вересня: як уникнути погіршення самопочуття

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова провела свою дочку Аріадну в сьомий клас. Наряд для цього артистка вибрала як зазвичай шокуючий: квітчасту сукню з величезним розрізом на нозі.

Також знаменитість вирішила пробігтися по храмах. Вбрання артистка обрала у своєму стилі: рябеньке і з глибоким декольте.

А ще Волочкова під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом.