Реп виконавиця Alyona Alyona (Олена Савраненко) презентувала свій п’ятий сингл, який отримав назву "Обіцянки".

Українська реперка Alyona Alyona, яку обманом заманили на форум Президента України Петра Порошенка, випустила новий трек.

Alyona Alyona поділилась піснею під назвою "Обіцянки" у Facebook і підпиала пост: "Мiй останній коментар". Аудіоролик вона виклала в YouTube.

Остросоциальний трек став п'ятим синглом співачки. У пісні реперка говорить про порожні обіцянки політиків і вимагає змін в суспільстві.

"Слово за словом я чую пусті Обіцянки. Я бачу порожню повітрям Наповнення склянку. Я Вимагаю змін, б'ю на сполох, б'ю на тривогу. Людей не цікавить диво, люди чекають лишь діалогу", - звучить у треку.

Популярні новини зараз

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків: "Спасибі, я сама"

Не Київ, не Львів, і навіть не Одеса: названо найкраще місто України для життя

Як обрати телевізор?

Показати ще

Синглу передував невеликий політичний скандал, пов’язаний з Alyona Alyona. Вона була присутня на форумі "Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом", на якому президент Петро Порошенко оголосив про намір балотуватись на виборах цього року.

Після того, як фото з нею облетіло мережу, реперка заявила, що потрапила на форум випадково. Дівчина зазначила, що її запрошували зовсім на інший захід, про це Олена написала на своїй сторінці в Facebook. Вона пояснила, що на захід її запросив голову Баришівської районної адміністрації, щоб знайти мецената для дитсадка, де вона працювала.

Мережа почала бурхливо обговорювати інцидент. Пізніше реперша Alyona Alyona обмежила доступ до посту в Facebook з поясненням своєї присутності на форумі.

Нагадаємо, співачка Alyona Alyona заявила, що її обманом заманили на форум Порошенка

Як повідомляв портал Знай.ua, на Новий рік реперка Alyona Alyona зчепилася у реп-баттлі з Іваном Дорном.

Також Знай.ua писав, українська співачка Alyona Alyona випустила новий реп-маніфест