У мережі з'явився перший трейлер нового українського байопіку про видатну поетесу Лесю Українку, який створила грузинська кінорежисерка, сценаристка та композитор Нана Джанелідзе. В центрі сюжету картини – історія життя великої української поетеси Лесі Українки з юних років до останніх днів.

Біографічний фільм носитиме назву "Леся Українка. Узлісся". Живою, сучасною, емансипованою - саме такою хочуть показати у фільмі Лесю Українку, яка для широкої публіки часто залишається лише хрестоматійним образом.

В трейлері ми побачимо частину одного з найскладніших періодів життя Лесі, яка турбується про свого смертельно хворого коханого Сергія Мержинського.

Це час, який Леся Українка провела з Сергієм Мержинським наприкінці його життя. Леся Українка самовіддано піклувалась про коханого, намагаючись полегшити його останні дні. Саме тоді, однієї жахливої ночі, вона написала одну з своїх відомих поем “Одержима”. У тизері байопіку Леся опиняється у найтрагічніший момент свого життя, але вона знаходить в собі сили, щоб перетворити горе і біль втрати на глибинну та дуже проникливу творчість. Багато дослідників кажуть, що саме ці події стали переломним моментом у її житті, який дав Лесі, як митцю, новий поштовх, після котрого її поезія стала більш зрілою, глибокою, драматичною та принесла їй світове визнання.

Популярні новини зараз

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Настя Каменських показала себе справжню, ні грама макіяжу: "У стилі Моніки Беллуччі"

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

Головну роль у байопіку зіграла талановита українська актриса Дар'я Полуніна.

Трейлер картини з'явився в понеділок, 25 лютого, до дня народження Лесі Українки. Його знімали у Києві, в Голосіївському парку. Не дивлячись на те, що в трейлері ви не почуєете жодного слова, він зачарує з першого погляду. І не тільки чудовим саунтреком.