Відома актриса студії "Квартал 95" Олена Кравець звернулася до своїх фанатів з проханням про фінансову допомогу для лікування українки, яка потребує термінової операції. Про це в суботу, 30 березня, стало відомо з повідомлення на офіційній сторінці "Квартал 95" в Instagram.

Кравець розповіла: "Я хочу звернутися до Вас за допомогою...Трапилася біда. Захворіла одна молода жінка". У відео відома актриса звернулася до всіх підписчиків: "Друзі, дуже потрібна ваша допомога! Всі подробиці у @lennykravets в передостанньому пості. Всім заздалегідь величезне спасибі!".

Як повідомила гумористка, про допомогу для Наталії Дочинець їй стало відомо від актриси з "Жіночого кварталу". Кравець відгукнулася на прохання і звернулася до фанатів і просто небайдужих людей. Варто зазначити, що кошти збираються на термінову операцію. Крім того, під відео Олена Кравець опублікувала фото і скани листування з Наталею, а також висновок лікарів про потребу в операції.

В коментарях підписчики підтримали ініціативу актриси і написали безліч добрих слів на адресу Наталії, якій необхідна допомога. В совїх коментарях люди писали: "Олено, не звертайте уваги на жлобів і крахоборів... Хто зможе, той допоможе...Хто не зможе, він промовчить і не буде скиглити як шакал...А жлоби всякі вже показали свої *особи*", "Трохи перерахувала. бажаю якнайшвидшого одужання.", "Оленка, Ви людина з великим серцем! І вся Ваша команда - великі молодці! Удачі Вам! Здоров'я Наталії та своєчасної допомоги!", "Тим, хто обурюється! Що Ви тут забули, навіщо підписалися? Вас хтось змусив?".

Популярні новини зараз

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Юрій Горбунов відлітає з охопленої пожежами Туреччини з вагітною Катею Осадчою: "Треба дочекатися"

Лоліта Мілявська показала рідкісні кадри з донькою, яку залишила в Україні: "Мовчання - золото"

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Показати ще

Олена Кравець

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що знаменита артистка Олена Кравець порадувала всіх своїх шанувальників відвертими чорно-білими знімками з іншими учасницями "Жіночого кварталу".

Як повідомляв портал "Знай.uа": Зеленський відповів на слова лідера "Океана Ельзи" Святослава Вакарчука, який попросив українців бути раціональними на виборних дільницях і не голосувати "по приколу".

Також "Знай.uа" писав, що актриса популярної студії "Квартал 95" Олена Кравець виклала в мережу відео зі зворушливим зверненням до жителів нашої країни. Відео записано з-за лаштунків сцени під час проведення благодійного концерту в Дніпрі.