Лікарі російської співачки Юлії Началової розповіли більше подробиць про здоров'я артистки безпосередньо перед смертю, коли її стан був просто критичним.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Як раніше повідомлялося, Началову підкосила невелика гангрена на нозі, яку неможливо було вилікувати стандартними препаратами з-за хвороби нирок.

Лікар співачки Василь Шуров розповів, що смерть Юлії - це, на жаль, прикрий збіг обставин, у цьому не варто когось звинувачувати, сама артистка також вірила у своє зцілення та ніяк не чекала такого повороту подій. Однак організм здався надто швидко.

Началова

Популярні новини зараз

Михайло Поплавський поруч з гарячою студенткою показав, як вступити на бюджет: спритність рук і ніякого шахрайства

У Пенсійному фонді пояснили, як побачити стаж, напрацьований роками: "Чому не зараховується?"

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Як обрати телевізор?

Показати ще

Крім інших проблем зі здоров'ям, за словами лікаря, у співачки була подагра, яка викликала появу так званих тофусів (вузликових утворень). Вона постійно страждала через запалення в суглобах на її руках. Тому співачка приховувала своюхворобу під елегантними рукавичками, видаючи цей трюк за сценічний образ.

артистка

Також медики поскаржилися на те, що Началова в юності припустилась багатьох помилок, вона просто нехтувала власним здоров'ям. Так, наприклад, співачка неодноразово зверталась до пластичних хірургів. Загалом відомо про дві операції.

Спочатку вона збільшувала груди за допомогою силікону, а потім імпланти, які не приживались, змушена була видаляти через інфекції. Відбулось зараження крові, воно стало серйозним ударом по нирках.

Нагадаємо, колишні чоловіки Началової зчепилися за її спадщину.

Як повідомляв Знай.uа сім'ю Началової втягнули в гучний скандал.

Знай.uа писав, экс-чоловік Началової вперше озвучив причину розлучення.