Український співак MELOVIN, який представляв нашу країну на Євробаченні в 2018 році, зробив заяву щодо нового мовного закону. Артист зізнався, що мало розбирався в ньому, але все ж зважився висловити різку думку.

MELOVIN зазначив, що у нього є кілька пісень українською мовою ("Шлях" та "З тобою, зі мною і годі"), а також кілька двомовних пісень. Крім того, він завжди розмовляє українською, коли у нього з'являється можливість приїхати у Львів.

Співак вважає, що покарання за недотримання закону – це неправильно.

"Так, українська мова є державною, його потрібно знати. Я ніколи не міг зрозуміти, коли люди зовсім не знають мови. У мене були проблеми вільного спілкування і мислення українською, бо я народився в Одесі, в російськомовній родині. Але кожен раз коли приїжджав до бабусі в село - там намагався говорити на державному, але й суржиком. Отже, це все наклалося і було важко. Однак ти починаєш вчити і розумієш, що не так вже й страшно. Але все ж мені здається, що це навіть порушує права людини, якою мовою йому спілкуватися публічно", - зазначає артист.

Популярні новини зараз

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Показати ще

MELOVIN вважає, що дивно і несвоєчасно буде робити різкий перехід на українську мову, тому що у нього багато європейських фанів, які не знають української.

Нагадаємо, Melovin розповів, як став частиною групи "Антитіла".

Як повідомляв Знай. ua, Melovin похвалився стильним подарунком від шанувальниць.

Також Знай. ua писав, що MELOVIN прокоментував Євробачення 2019.