Головний холостяк України та тренер шоу «Зважені та щасливі» Іраклі Макацарія, натякнув шанувальницям, які дівчата йому подобаються.

Проце повідомляє СТБ.

Так, телеведучий назвав топ-3 відомих актрис, які, на його думку, найкрасивіші. Свій рейтинг Іраклі озвучив в одному з інтерв'ю. Перше місце заслужено отримала Анджеліна Джолі.

Іраклі Макацарія

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз
Пенсії по-новому: уряд змінить формулу розрахунку виплат ТЦК перевищують повновження: хто не має права перевіряти документи Школярі не вміють навіть списати: вчителька показала, як учні провалили тест через Google "Бабине літо" повертається? Коли в Україні знову потеплішає, прогноз погоди на жовтень
Показати ще

"Анджеліна Джолі для мене №1. Завжди. Приклад жіночої краси, вона мені шалено подобається. Як вона презентує себе як жінка. Я б не виділяв якийсь один фільм з її участю, вона у всіх різна. У неї багатогранний талант. Але ось останній з Бредом Піттом "Лазурний берег" – геніальний фільм. Я рекомендую. Після цього фільму у них закінчилися відносини. Він дуже емоційний. Упевнений, що вони вже зі справжніми почуттями певні сцени грали. Також мені подобаються Пенелопа Круз і Єва Мендес. У них неймовірна харизма", – розповів Іраклі.

Анджеліна Джолі

Нагадаємо, Іраклі Макацарія показав у своєму Instagram розкішне весільне фото.

Як повідомляв портал Знай.uа, Іраклі Макацарія знайшов молоду наречену. У мережі з'явилися фотографії пари.

Також портал Знай.uа писав, що колишня Узєлкова несподівано заговорила про Іраклі Макацарія.