Боротьба зі світловолосими красунями на шоу Нового каналу спровокувала секс-символу України і Грузії на розповідь про ідеальну обраниці. Під час зйомок нового сезону розважального шоу "Хто проти блондинок" Іраклі Макацарія поборовся за перемогу з ведучою Лесею Нікітюк і з півсотнею блондинок.

Він зізнався, якого типажу більше віддає перевагу при виборі коханої. І зазначив, змогли знайти собі обраницю серед присутніх.

"Якщо подивитися на всі мої попередні стосунки, то більшість дівчат були брюнетками. Тому перевагу я віддаю все-таки натуральним брюнеткам".

Популярні новини зараз
Школи йдуть на дистанційку: хто буде навчатися з дому В Україні скасують деякі пільги, які діяли роками Двом обласним центрам України загрожує небезпека: чого слід очікувати від ворога Клієнти ПриватБанку зможуть отримати компенсацію до 15 тисяч гривень
Показати ще

Макацарія зізнався, що при спілкуванні з дівчиною в першу чергу звертає увагу на інтелект і почуття гумору дівчини.

Нагадаємо, экс-холостяк Іраклі Макацарія "засвітився" з колишньою дружиною Узєлкова.

Як повідомляв Знай. ua, DJ NANA показала розкішну фігуру на шоу "Шалена зірка".

Також Знай. ua писав, що завидний холостяк Іраклі Макацарія показав, де і з ким відпочиває.