Популярна телеведуча, блогерка і молода мама Регіна Тодоренко прославилася після програми "Орел і Решка". Дівчина нещодавно вийшла заміж за російського співака Влада Топалова і народила йому сина. Регіна активний користувач Instagram, де радує шанувальників новинами з особистого і творчого життя.

Так і в цей раз Тодоренко потішила мережу милим скромним фото, на якому позує в стильному луці. На прогулянку зірка вийшла у картатій спідниці до колін і чорній широкій футболці, яку частково заправила за пояс, при цьому на ногах красуні темні прозорі колготки в горошок і білі кроси. У підписі до фото Регіна написала: "КОНКУРС! Привезу подарунок з Верони тому, хто відповість на питання: скільки амбасадорів #CalzedoniaRussia за всю історію?".

Нагадаємо, Тодоренко і Топалов роздають шанувальникам мерседес, гроші та техніку.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Регіна Тодоренко повернулася до зйомок свого шоу, ще й чоловіка експлуатує.

Популярні новини зараз
Мешканцям багатоповерхівок виставлять нові рахунки: які послуги подорожчають Кожному будинку призначать "господаря": у багатоповерхівках житимемо за новими правилами "Мене просто скасували": Олена Кравець вперше розповіла, як через скандал втратила кар’єру Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще

Також портал "Знай.ua" писав, що Регіна Тодоренко показала будинок своєї мрії.