Популярна українська співачка Ані Лорак, яка вже давно живе і працює в Росії, виступила в місті Дубно, що у РФ і тим самим підігріла чутки про свою другу вагітність.

Фотографії з концерту з'явилися в Instagram виконавиці.

Останнім часом творчість Лорак цікавить прихильників набагато менше, ніж її особисте життя. Фани подейкують, що зірка завагітніла вдруге. Під час виступу в Дубна Ані була в легкій сукенці, яка зовсім її не облягала. Це зовсім не схоже на співачку, яка намагається підкреслити ідеальні форми при будь-якій можливості.

Фанати припустили, що такий образ Лорак вибрала спеціально, щоб приховати кругленький животик.

Популярні новини зараз
Понад 1500 грн до пенсії: ПФУ відзвітував про солідне підвищення, але не для всіх Файли Епштейна "пов’язали" Леонардо Ді Капріо з канібалізмом: в чому винен зірка "Титаніка" Мобілізація жінок-медиків: кому потрібно терміново пройти ВЛК Гроші на виживання: хто з пенсіонерів отримає додаткові виплати
Показати ще

Варто нагадати, що відразу після розлучення з чоловіком Муратом Налчаджиоглу, співачка закрутила бурхливий роман з 26-річним продюсером лейблу "Black Star" Єгором Глібом.

Нагадаємо, що Ані Лорак, скандально відому українську співачку, яка після Евромайдана і початку російської агресії втекла в РФ, помітили у Києві на Подолі. Про це вона сама і її фанати повідомляють у соцмережах.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Ані Лорак розчарувала навіть російських шанувальників.

Також портал "Знай.uа" писав, що Ані Лорак заблукала в лісі перед черговим російським концертом.