Новоспечена дружина популярного мандрівника Дмитра Комарова Олександра Кучеренко – відома модель, телеведуча і просто красуня. Кучеренко активний користувач Instagram, де радує публіку яскравими фото зі свого життя.

В останньому дописі 21-річна красуня написала, що з'їздила в гості до коханого чоловіка в експедицію. За її словами, це було незабутньо.

View this post on Instagram

Ну вот и съездила в гости к любимому мужу в экспедицию, это было незабываемо)) Мало того, что за месяц я невероятно соскучилась. Так еще и прикоснулась к магии процесса рождения #миранизнанку – главного дела жизни моего @komarovmir. Новый сезон он снимает, как всегда, очень далеко (где – пока секрет). И вот ему срочно понадобился документ для съемок, который почтой передать не успевали. И Дима попросил выполнить эту миссию меня. Я, конечно же, возражать не стала)) Так под крыльями любви @turkishairlines я оказалась на другой половине земного шара. Для меня эта авиакомпания – синоним любви и счастья. Именно с ней мы летали в медовый месяц, они же помогли с невероятным комфортом за 11 часов непрерывного полета не устать, а наоборот выспаться и набраться сил)) Дима меня, конечно, встретил в аэропорту. С цветами. Но, скажу вам честно, таких фанатов своей работы надо поискать. Он сразу, когда пригласил меня, сказал: «На 5 дней я съемки не остановлю, будешь ездить вместе с нами»)) Так за несколько дней я увидела изнанку «Мира наизнанку». Как бы описать кратко? Я, как и многие другие, такой график не выдержала бы)) Ребята просто живут работой, с рассвета до заката. Новый сезон #мирнаизнанку на 1+1 будет просто фантастическим, вы даже не представляете, какие чудеса они с @dmytryiev_aleksandr там снимают. Я под впечатлением. Конечно, хотелось погостить на работе мужа подольше, но нужно было успеть на свою: каждую пятницу у меня эфир программы #зірковийспорт на ICTV. Поэтому я вернулась на запись, и наша маленькая райская поездка закончилась, зарядив меня энергией и любовью надолго❤️ #OleksandraKucherenko #tkmoments

A post shared by Oleksandra Kucherenko (@aakucherenko) on

Популярні новини зараз

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Розпатлана Брежнєва без макіяжу здивувала мережу, "справжнє обличчя" дружини Меладзе: "Я оф*генна"

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

"Мало того, що за місяць я неймовірно скучила. Так ще й доторкнулась до магії процесу народження #миранизнанку – головної справи життя мого @komarovmir", - написала Олександра.

Новий сезон Комаров знімає, як завжди, дуже далеко, де саме, дівчина не вказала, бо це секрет.

"І ось йому терміново знадобився документ для зйомок, який поштою передати не встигали. І Діма попросив виконати цю місію мене. Я, звичайно ж, заперечувати не стала", - зазначає дружина Дмитра Комарова.

Так під крилами любові Тurkishairlines дівчина опинилася на іншій половині земної кулі. Для неї ця авіакомпанія – синонім любові і щастя. Вони допомогли з неймовірним комфортом за 11 годин безперервного польоту не втомитися, а навпаки виспатися і набратися сил.

"Діма мене, звичайно, зустрів в аеропорту. З квітами. Але, скажу вам чесно, таких фанатів своєї роботи треба пошукати. Він одразу, коли запросив мене, сказав: "На 5 днів я зйомки не зупиню, будеш їздити разом з нами". Так за кілька днів я побачила виворіт "Світу навиворіт". Як би описати коротко? Я, як і багато інших, такий графік не витримала б", - зазначила Олександра.

За її словами, хлопці просто живуть роботою, зі світанку до заходу. Новий сезон #мирнаизнанку на 1+1 буде просто фантастичним. 

Нагадаємо, дружина Комарова ексклюзивно про зустріч з чоловіком у експедиції: “Не витримала б такого…”

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Дмитро Комаров з дружиною відверто розповіли про дітей.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаров зізнався, чому одружився з Кучеренко.