38-річний Діма Білан зробив відверте зізнання про зміну статі. Сам співак всі новорічні канікули готувався до вирішальної операції і в даний час знаходиться в лікарні.

Діма Білан опублікував на своїй сторінці в Instagram фотографію, яка стривожила його шанувальників.

На знімку голий артист позує на носилках в лікарні, демонструючи свою забинтовану ногу.

View this post on Instagram

Привет ))) меня, если честно,уже изрядно укачало* от подобного контента а-ля -« я такой весь несчастный !» но нет -Это мой последний заход в хирургию! в прошлом году у меня было 2 операции ( и была это не только нога ) !!! А Из-за сломанной ноги как же я намучился работать с палочками -да тросточками в технологически насыщенном сложном шоу , где мне приходилось перемещаться архи много в сложных подвесах ,полетах и тд , я уже молчу про быт - это было вырви мозг ! Как же я рад что говорю об этом в прошедшем времени 😀😀😀!!! Я честно работал в прошлом году и я честно- устал от прошлого года !!! да, 19 й был очень богатым на события, победы и рост и планы ,которые перекочевали в 20 й !!! Но Господи , не хочу я больше таких форс мажоров, которые полностью переворачивают твою привычную жизнь ! В общем все плохое в прошлом , друзья !!! Сейчас снимаю титановую пластину с девятью шурупами ! Так что свой январский отпуск провёл в подготовке к операции и восстановлении ! но зато я много чего придумал уже и точно воплочу в жизнь чего бы мне Это ни стоило !!!!! И уж sorry, что часто не появлялся, наполнялся и набирался идеями ! !!!! Отдельный привет всем моим слушателям и преданным поклонникам , которые таааак мощно меня поддерживали , я вас невероятно ценю и чувствую , хоть бываю и немногословен периодами ! Моё к вам почтение , любимые люди ! ❤️ в конце января я буду уже бегать , так что туры , концерты все в силе !!! билан #димабилан #биланперезагрузка #жизньпрекрасна )

A post shared by Dima Bilan (@bilanofficial) on"Мене, якщо чесно, вже неабияк заколисало від подібного контенту "а-ля" я такий весь нещасний! "Але ні. Це мій останній візит в хірургію! Торік у мене було 2 операції (і була це не лише нога) !! ! А через зламану ногу як же я намучився працювати з паличками в технологічно насиченому складному шоу, де мені доводилося переміщатися архі багато в складних підвісах, польотах і т.д. я вже мовчу про побут - це було вирви мозок! який же я радий, що говорю про це в минулому часі ", - розповів Діма Білан.

За словами артиста, в даний час він знімає титанову пластину з дев'ятьма шурупами, а свою січневу відпустку провів в підготовці до операції та відновленні.

Один з прихильників пожартував над співаком, що потрапив в неприємну ситуацію .

"Блін, я подумав, що стать (російською - пол) міняєш", - написав користувач amir_romanov.

Однак Дімі Білану знайшлося, що на це відповісти - як з'ясувалося, артист дійсно змінює підлогу (в російській мові пол).

Популярні новини зараз

Коли літо "пектиме" на повну — синоптик назвав найгарячіший місяць 2020 року

У небі над Львовом спостерігали сонце в "короні", - що віщує рідкісне явище

Порошенка підкосив черговий удар - пішла з життя дуже близька людина

В життя Потапа і Насті Каменських прийшла радісна подія, яка перевернула все - "Неповторні хвилини"

Показати ще

"Як здогадався ?! Поки я в лікарні, в моєму будинку змінюють підлогу-плитку на кухні! Чиста правда", - заявив музикант.

Тут гра слів, справа в тому що в російській мові стать і підлога - слова-омоніми: пол и пол.

Нагадаємо, Діма Білан спантеличив шанувальників новим фото в соцмережі

Як повідомляв портал Знай.ua, Діма Білан кардинально змінив зовнішність, кумир 90-х вже ніколи не буде колишнім

Також Знай.ua писав, відомий співак Діма Білан змінив професію