Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася фірмовим відео зі спортзалу, який знаходиться неподалік від її будинку, показавши, як відходить від новорічних свят і тривалого дня народження. Так, артистка вирішила познайомити зі своїм зірковим тренером, який, по ідеї, повинен привести її у форму.

View this post on Instagram

Спешу поделиться. У меня новый партнер. Александр Прогрессов. @progressov_a Таких мощных у меня ещё не было!👍💃 Но с его помощью в нашем любимом @goldenlion.club я буду осваивать специальную программу тренировок, разрабатываемую им специально для меня. Поскольку балетная форма подразумевает индивидуальный подход и нагрузки на определенные группы мышц, учитывая специфику подготовки.💃 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #море #солнце #зима #спорт

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Поспішаю поділитися. У мене новий партнер. Таких потужних у мене ще не було!👍💃 Але з його допомогою я буду освоювати спеціальну програму тренувань, розроблену їм спеціально для мене. Оскільки балетна форма передбачає індивідуальний підхід і навантаження на певні групи м'язів, враховуючи специфіку підготовки.💃", - поділилася радістю Волочкова. Втім, на своїй сторінці балерина коментарі приховала, однак на акаунті її фітнес-тренера шанувальники просять не контактувати спортсмена з артисткою.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Макс зізнався в інтимі на проєкті, таємне листування просочилось в мережу - "Їх багато"

В Одесі однорукий перехожий "влетів" в чужу бійку: одного "вирубив", іншого – змусив тікати

Українка померла через невдалий аборт, осиротивши трьох янголят - "першого народила у восьмому класі"

Ось і вся правда про "Холостяк 10" - в мережу злили таємні фото останнього випуску шоу

Показати ще