Відомий український телеведучий Дмитро Комаров розповів про новий сезон шоу "Світ навиворіт", про інший Китай, можливості людського тіла і що потрібно знати про коронавірус. Відповідна публікація з'явилася в Instagram.

"Прем'єра сьогодні в 22:45 на 1+1. Починається сезон, який ми з Сашею Дмитрієвим вже називаємо коханим. Ви побачите країну, в яку особисто я закохався. Китай. Зсередини. Справжній. Неймовірний. Магнитический. Містичний. Який зачаровує. Древній і ультрасучасний одночасно. Вражає уяву. Не знаю, які слова ще підібрать. Сезон крутий. Я вражений", - написав він.

Він запропонував подивитися на країну з нового ракурсу і розповів, що вони побували в одному з найбільш знаменитих монастирів світу - Шаолінь. При цьому їм вдалося потрапити не в туристичний монастир, а своїми очима побачити, що можливості людського тіла безмежні.

Дмитро Комаров з "Світу навиворіт", фото: Instagram
Дмитро Комаров з "Світу навиворіт", фото: Instagram

"Якщо наполегливо тренуватися, то можна навчитися віджиматися, спираючись на один палець, а стояти на двох. І це – не межа. Що легендарні шаоліньские ченці з надлюдськими здібностями бувають не тільки у художніх фільмах. Це реальність", - розповідає він.

Популярні новини зараз

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Українець потрапив у страшну біду в Чехії, дружина сивіє від горя: "Допоможіть"

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще

Телеведучий запропонував подивитися на іншій Китай і зазначив, що спеціально не зачіпає тему коронавіруса, адже його і так обговорюють у всьому світі.

"Передам лише головний меседж від моїх друзів-китайців, з якими я на зв'язку майже кожен день: не панікуйте. Це різновид грипу. У нас в країні ймовірність появи цього вірусу мізерно мала. А симптоми схожі на звичайний грип (від якого у нас теж кожен рік гине багато людей, якщо запустити хворобу). Тому якщо захворіли, а в зимовий період у нас це звична справа – не впадайте в паніку, не проводьте хворобу "на ногах".

Побудьте вдома і пийте більше рідини і чаю. Викличте лікаря. І не вірте, якщо у нас хтось вже пропонує вам ліки або щеплення від короноровіруса. Навіть діагностику поки можна провести тільки в Китаї, у нас її ще немає. Ще раз – не панікуйте. Головне – сильний імунітет. Дихайте свіжим повітрям. Займайтеся спортом. Їжте натуральні продукти. Мийте руки. І все буде добре. А на Китай пропоную подивитися зовсім в іншому ракурсі, яким ми зняли його ще в минулому році. Вам сподобається. Обіцяю)", - резюмував Комаров.

View this post on Instagram

Премьера✌ Сегодня в 22-45 на 1+1. Начинается сезон, который мы с Сашей Дмитриевым @dmytryiev_aleksandr уже называем любимым. Вы увидите страну, в которую лично я влюбился. Китай. Изнутри. Настоящий. Невероятный. Магнитический. Мистический. Завораживающий. Древний и ультрасовременный одновременно. Поражающий воображение. Не знаю, какие слова еще подобрать. Сезон крутейший. Я впечатлен. Я предлагаю вам посмотреть на эту страну в новом ракурсе и побывать в одном из самых знаменитых монастырей мира - Шаолинь. Не по туристическому маршруту и билету. С обратной стороны.  И своими глазами увидеть, что возможности человеческого тела безграничны. Если упорно тренироваться, то можно научиться отжиматься, опираясь на один палец, а стоять на двух. И это – не предел. Что легендарные шаолиньские монахи со сверхчеловеческими способностями бывают не только в художественных фильмах. Это реальность. Посмотрите на другой Китай. Я сегодня специально не пишу про коронавирус, который обсуждает вся планета. Все, что можно прочитать на эту тему – написано во всех мировых СМИ. Передам лишь главный месседж от моих друзей-китайцев, с которыми я на связи почти каждый день: не паникуйте. Это разновидность гриппа. У нас в стране вероятность появления этого вируса ничтожно мала. А симптомы похожи на обычный грипп (от которого у нас тоже каждый год погибает много людей, если запустить болезнь). Поэтому если приболели, а в зимний период у нас это обычное дело – не впадайте в панику, не проводите болезнь «на ногах». Побудьте дома и пейте больше жидкости и чая. Вызовите врача. И не верьте, если у нас кто-то уже предлагает вам лекарства или прививки от короноровируса. Даже диагностику пока можно провести только в Китае, у нас ее еще нет. Еще раз – не паникуйте. Главное – сильный иммунитет. Дышите свежим воздухом. Занимайтесь спортом. Ешьте натуральные продукты. Мойте руки. И все будет хорошо. А на Китай предлагаю посмотреть совсем в другом ракурсе, каким мы сняли его еще в прошлом году. Вам понравится. Обещаю) #мирнаизнанку

A post shared by Дмитрий Комаров (@komarovmir) on

Нагадаємо, Комаров і Дорофєєва кинулися рятувати маленького українця, часу в обріз.

Як повідомляв Знай. ua, Дмитро Комаров привіз із зараженого Китаю вражаючі новини.

Також Знай. ua писав, що красуня-дружина Комарова розповіла, як їздила до нього в Китай на зйомки.