Учасник телевізійного шоу "Голос країни-10" на каналі "1+1", студент з Китаю Сюй Чуань Юн готовий вразити глядачів третього ефіру програми емоційним виконанням пісні “Не твоя війна” гурту “Океан Ельзи”. В мережі з’явилося відео виступу 25-річного юнака на "Сніданку з 1+1", де він талановито виконав цю пісню українською мовою.

Українську мову Сюй Чуань Юн опановує вже декілька років і встиг досягнути помітних успіхів. Сам хлопець стверджує, що в Україну приїхав, щоб навчатися у найкращих: Чуань Юн є студентом Київського університету музики імені Р. М. Глієра. 

Популярні новини зараз

"Соромно за вас": українські випускники знущалися з кримських татар

Підступні хвилі неспокійного моря погубили відразу десяток туристів: "Щоб врятувати дитину..."

Кума Порошенка Білозір захопила українську водойму: "На Івана Купала..."

Тіна Кароль скинула банний халатик і показала дві свої коштовності

Показати ще

Учасник "Голосу країни-10" Сюй Чуань Юн, ТСН

Юнак не є новачком на музичній сцені: на батьківщині він навіть мав власну групу. Але виступ на телевізійному шоу, за яким він почав стежити ще в Китаї, має для нього особливу важливість. 

Хлопець зізнається, що ліризм української мови нагадує йому рідну китайську. Сюй Чуань Юн цікавиться не лише сучасною українською музикою, але й є шанувальником українських народних пісень. 

Українського глядача Сюй Чуань Юн планує вразити виконавши пісню китайською для "Голосу країни-10".

Нагадаємо, другий ефір "Голосу країни 10" розпочався з яскравих виступів талановитих виконавців.

Як повідомляв портал "Знай.ua", "Голос країни 10" змусив Тіну Кароль палко ревнувати Дана Балана

Також "Знай.ua" писав, на "Голос країни 10" завітала "королева бурлеску": дівчина знайшла "солодкий пиріжок" серед зіркових тренерів.