Переможець національного відбору гурт Go-A представлятиме цьогоріч Україну на Євробаченні піснею "Соловей" і не має наміру перекладати її англійською.

Про це заявила солістка Go-A Катерина Павленко під час пресконференції.

Співачка підкреслила, що у світі дуже багато англомовної музики, зокрема в Європі. За словами Катерини Павленко, ціль гурту Go-A була саме в тому, щоб на Євробаченні нарешті вперше прозвучала пісня українською мовою.

"За правилами Євробачення можна, щоб пісня звучала не тільки українською, а будь-якою мовою, якою захоче відправляти країна свою пісню. І переробляти ми не будемо, адже ціль була саме в тому, щоб на Євробаченні прозвучала українська пісня, українською мовою", — зазначила вона.

Популярні новини зараз

Кернес повертається до Харкова, названо дату

Пугачова повернулася до Кіркорова, але Галкін прибіг слідом - довелося засунути в рот

60 секунд і ти, як президент: Зеленський з "Феофанії" запряг українців знімати відосики

Рідні Романа Віктюка назвали причину смерті геніального режисера

Показати ще

Варто зазначити, що українська мова, звичайно ж, звучала вже на Євробаченні. Однак, жодного разу раніше ніхто не виконував українською всю пісню.

У 2004 році, співачка Руслана виступила з піснею "Wild dances", у якій лише кілька рядків звучали українською. Також на Євробаченні у 2005 році гурт "Ґринджоли" спеціального для пісенного конкурсу створив інтернаціональну версію пісні "Разом нас багато", в якій був і український текст.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше