Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила корисний пост, роз'яснивши, які кардіотренування будуть ефективніше - на біговій доріжці чи велотренажері? Так, артистка відзначила, що хоч все і індивідуально, бігова доріжка допоможе спалити більше калорій за відведений час, адже працюють не тільки ноги, але і руки.

View this post on Instagram

Итак, голосуем! Выбираете чаще велотренажер или беговую дорожку? ⠀ Как для дома я голосую за скакалку😅, так как чаще всего дома тренажеры превращаются в вешалку для белья. ⠀ Ну а с точки зрения эффективности, то дорожка тратит больше ккал за то же время, так как тут и руки, и ноги, и все остальное тоже работает. На велосипеде же сидим и крутим только ногами. ⠀ Что сложней? Дорожка! И, кстати, более естественно, особенно если добавить угол наклона. Но с лишним весом, например, лучше все таки вело. ⠀ При этом помним: боль в голеностопном суставе, коленях, тазобедренном суставе = прекращаем тренировку! ⠀ Голосуем и делимся: что делает ваш кардиотренажер дома?) Как часто пользуетесь? ⠀ #кардио #какоекардиолучше

A post shared by Anita Lutsenko (@anitasporty) on

"Отже, голосуємо! Вибираєте частіше велотренажер або бігову доріжку?
Як для дому, я голосую за скакалку😅 так як найчастіше ці апарати перетворюються на вішалку для білизни. Ну а з точки зору ефективності, то доріжка витрачає більше ккал за той же час, так як тут і руки і ноги і все інше працює. На велосипеді ж сидимо і крутимо тільки ногами.
Що складніше? Доріжка, і до речі, більш природно, особливо якщо додати кут нахилу. Але з зайвою вагою наприклад - вело - це краще.
При цьому пам'ятаємо: біль у гомілкостопа, колінах, тазостегнових = припиняємо тренування!
Голосуємо і ділимося тим, що робить ваш кардиотренажер вдома?) ОРБІТРЕКЩИКИ СТАВИМО 👍🏻 як часто користуєтеся тренажерами?", - поділилася знаннями Луценко. Фолловери не пройшли повз, відзначаючи, якому тренажеру віддають більшу перевагу.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва показала, що зробила з собою – рідна мама не впізнає

Улюблениця Балана Кароль не витримала та заговорила про своє весілля: "12 років – це вже період"

"Розчиняє шкіру, як вершкове масло на сковорідці", — косметика понівечила покупчиню

Єфремов міг бути пасажиром у смертельному ДТП, запис з нового ракурсу показує все в іншому світлі

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Аніта Луценко записала відео, за допомогою якого можна вирівняти поставу і зробити ноги стрункішими. Тренування займе всього 5 хвилин.

Також знаменитість брала участь у популярному українському шоу "Танці з зірками", тож вирішила не тільки навчитися новому, але і навчити своїх фоловерів.

А ще тренер поділилася рецептом корисних лінивих вареників.