Відома голлівудська актриса з українським корінням Ольга Куриленко, яка прославилася роллю подруги Бонда в знаменитій "бондіані", часто ділиться з шанувальниками яскравими фото у своєму Instagram. А цього разу зірка здивувала публіку незвичайним образом – вона з'явилася на світському заході занадто зухвалим міні.

На новому фото Ольга зображена на красивих сходах, у підписі до світлини актриса відповідним хештегом натякнула, що це архівне ностальгічне фото з її молодості, хоча і зараз вона виглядає анітрохи не гірше, ніж тоді. На знімку зірка з'явилася в екстремальній мінісукні з воланами і прозорими вставками. Цей наряд красиво підкреслив довгі стрункі ноги артистки. Її волосся красиво укладене, а на обличчі легкий макіяж і приголомшлива посмішка. Фанати у захваті від нового фото Куриленко, її засипають компліментами в коментарях.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, українська дівчина Бонда збудила мережу зухвалим образом.

Популярні новини зараз
Гроші знайдуть на іншій карті: як з 1 серпня зміниться безготівкова оплата для всіх українців Зволікати не можна: чоловікам дали 10 днів, щоб не перетворитись на ухилянтів Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українка з Голлівуду похвалилася фото без макіяжу.

Також портал "Знай.ua" писав, що українська дівчина Бонда закохала мережу незвичайним перевтіленням.