Російський телеведучий, вдівець співачки Жанни Фріске розповів про допомогу жінкам на 8 березня і не тільки. Відповідний пост він опублікував в Instagram.

Дмитро Шепелєв з коханою, Facebook
Дмитро Шепелєв з коханою, Facebook

"Коротше, я спускаюся сьогодні в підземний перехід, а назустріч жінка піднімається і тягне два величезних важких пакета. Видно, що насилу тягне. Я зупинився і в голові у мене понеслося. Так. Сьогодні свято. Треба б допомогти. А в інший день, не треба? А допоміг би? Ну навряд чи. А сьогодні тоді що - це ж взагалі двуличное свинство, вчора немає, а сьогодні так. Поки я думав, вона вже зникла з обрію. Дивний, звичайно, свято. Вірніше дивне спадщина у нього. Але суті це міняти не повинно, адже любов і захоплення воно не за календарем, а кожен день. Вітаю, дівчата! Навіть тих, хто сьогодні спав на бігуді!", - написав Шепелєв.

Шанувальники неоднозначно відреагували на такі роздуми Шепелєва.

"Наздогнати треба було допомогти! Навіщо так довго міркувати?", "Свято нормальний. Чоловіки дивні ♀️", "Я думаю, що зараз люди злякаються, якщо хтось запропонує донести сумки", " Думати не треба було, треба було забрати сумки у неї і нести. Даремно Ви ці роздуми написали, Ваші акції впали", "Ось у цьому вся ваша, чоловіча, неправоту. Треба не думати, правильно чи ні, а просто брати і допомагати, коли бачите, що допомога потрібна. Подумати потім можна, а допомога буває, як кажуть, вже не треба", " Так і не допоміг 😂 типовий мужик)", "Молодець Діма допомагати не довелося", - пишуть коментатори.

Популярні новини зараз

500 тисяч кілометрів на одному диханні: список найвитриваліших авто з класу "доступно"

Курс валют на 18 жовтня змусить українців п’ялити очі на лоба

У лісі на Закарпатті знайшли страхітливий труп чоловіка - лежав у кущах, розкинувши руки

Під Чернівцями однорічного малюка розчавило комодом, село ридає: "Жахлива смерть"

Показати ще

View this post on Instagram

Короче, спускаюсь я сегодня в подземный переход, а навстречу женщина поднимается и тащит два огромных тяжелых пакета. Видно, что с трудом тащит. Я остановился и в голове у меня понеслось. Так. Сегодня праздник. Надо бы помочь. А в другой день что, не надо? А помог бы? Ну вряд ли. А сегодня тогда что - это ж вообще двуличное свинство, вчера нет, а сегодня да. Пока я думал, она уже скрылась из видимости. Странный, конечно, праздник. Вернее странное наследие у него. Но сути это менять не должно, ведь любовь и восхищение оно не по календарю, а каждый день. Поздравляю, девочки! Даже тех, кто сегодня спал на бигуди!

A post shared by Дмитрий Шепелев (@dmitryshepelev) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше  

Нагадаємо, вдовец-альфонс Жанни Фріске Шепелєв вибрав собі нову жертву.

Як повідомляв Знай. ua, вдівця Фріске Шепелєва застукали з молодою коханкою в самий незручний момент.

Також Знай. ua писав, що вдівець Жанни Фріске Дмитро Шепелєв несподівано пішов назавжди.