Відома українська співачка, солістка групи KAZKA Олександра Зарицька спеціально для одного з українських телеканалів провела екскурсію по своїй кімнаті. Тепер шанувальники будуть знати, як і де їх улюблениця проводить карантинний час.

Про це стало відомо завдяки сюжету одного з українських телеканалів.

Саша в компанії свого улюбленого собаки Еффі вирішила провести екскурсію власною кімнатою онлайн. Почала співачка із зони зі світлом, де вона записує свої відео для соціальних мереж. Співачка показала свою оснащену міністудію. Тут і репетирує, і проводить такі собі мініконцерти. Окрім роботи, у цій самій кімнаті зірка і розважається.

А ще Олександра поділилася, як займається спортом на карантині та навіть закликала прихильників приєднатися до неї.

Популярні новини зараз
Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам ТЦК підуть з рейдами на ухилянтів: де шукутимуть порушників мобілізації Українців перевірятимуть щомісяця: можуть зняти виплати та скасувати статус
Показати ще

"Намагаюся бігати по поверхах ... Спробуйте і розкажіть, що ви робите на карантині", - звернулася до фанів Саша.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Дантес показав, як відкормлює Дорофєєву на карантині, мрія кожної дівчини.

Як повідомляв Знай.uа "Просто стирчить", - Регіна Тодоренко в купальнику схвилювала Instagram розкішними грудьми.

Знай.uа писав, Настя Каменських дала урок макіяжу та цінні лайфхаки, але українки помітили інше.