Відомий український ведучий "Надзвичайних новин" на телеканалі ICTV Костянтин Стогній закликав українців залишатися вдома та не займати чужі місця в лікарнях, яких і так бракує людям, що інфікувалися коронавірусом.

Про таке він заявив на власній сторінці в Instagram.

View this post on Instagram

Этот мир много раз испытывал меня на прочность. Хотел меня сломить, отправив в 18 лет в Афганистан. Пытался овладеть моим сознанием при помощи перуанских индейцев и их невидимого оружия «аяваски». На Мадагаскаре провел меня сквозь эпидемию Чикунгуньи. Затем Ирак, снова Афганистан, Сомали и Эфиопия... ⠀ Этот мир постоянно бросал мне вызовы и я их с готовностью принимал. Вот и в марте я должен был быть в Южной Америке. Но новая эпидемия внесла коррективы. Я остался дома. Остался по просьбе моих друзей-медиков. Врачей, с громкими мировыми именами и их коллегами, которые еще заявят о себе! Не надо путать Мужество и Героизм с беспечностью и глупостью. Несколько недель терпения - это не та цена за которую можно выторговать жизнь и здоровье. Нельзя занимать чужое место в больнице. Оставьте шанс выжить тем, у кого нет другого выхода. ⠀ А вызовы Мира? Хмм.. Мир подождёт! Что такое все вызовы Мира по сравнению со здоровьем дорогих мне людей?

A post shared by KOSTIANTYN STOGNII (@kostiantyn.stognii) on

Популярні новини зараз

"Та пішли ви до біса!" — темпераментний Саакашвілі зірвався на відеоконференції

Двометровий монстр з'їв собаку на очах у її господині і не подавився - хотіла стрибнути у воду і відібрати

Тіна Кароль оголила животик і приголомшила радісною новиною: "Питання відпадають?"

Пес привів додому бездомне кошеня, з крихітного звірятка вийшов кремезний красень

Показати ще

"Цей світ постійно кидав мені виклики і я їх з готовністю брав. Ось і в березні я повинен був бути в Південній Америці. Але нова епідемія внесла корективи. Я залишився вдома. Залишився на прохання моїх друзів-медиків. Лікарів, з гучними світовими іменами і їх колегами, які ще заявлять про себе!

Не треба плутати мужність і героїзм з безпечністю і дурістю. Кілька тижнів терпіння - це не та ціна, за яку можна виторгувати життя і здоров'я. Не можна займати чуже місце в лікарні. Залиште шанс вижити тим, у кого немає іншого виходу", - написав він.

Скріншот допису

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, міністр МОЗ Максим Степанов анонсував нові жорсткі карантинні правила

Як повідомляв портал Знай.ua, Шмигаль назвав два сценарії продовження карантину в Україні.

Також Знай.ua писав, за якими правилами Україна житиме на карантині