Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість поділилася дуже важливим для всіх жінок постом, розповівши докладно про так звану дієтіу "інтервальне голодування", яку нерідко радять зірки шоу-бізнесу. Так, Аніта розвіяла міфи про тимчасові рамки вживання їжі, адже як виявилося, багатьом такий спосіб лише допомагає стримуватися і не переїдати. Також артистка розкритикувала те, що останнім часом багато хто занадто сильно переймається їжею, в той час як варто було б подумати про спорт і кількість того, що в тарілці.

View this post on Instagram

Давайте начнём с основ. Если вы едите больше ккал , чем тратите, то поправляетесь, меньше - худеете. Интервальное голодание как и все диеты ( не есть после 18:00, не есть сладости, не есть мясо, не есть жаренное, не есть глютен, не есть через день, не есть белые продукты, есть только яйца и гречку, только синие ягоды....что угодно на эту тему). Это просто Желание сократить поступление внутрь тела ккал. За счёт чего это сделать - это уже диетическая фантазия. Интервальное голодание- это когда вы не едите в течении какого-то времени, тоесть в вас поступает меньше ккал. Аутофагию уже 100 раз опровергли и вышли из заблуждения. Ну с кем не бывает) и при проблемах с желчным длительный промежуток без еды вреден. Вывод: если вам идея интервального голодания помогает морально есть меньше и не вредит здоровью - отлично. Если можете просто за день есть меньше без ограничения во времени - отлично. Не заморачивайтесь. P.S. Быть замороченным на еде сейчас модно ;) и чем дальше, тем всё хуже 😅

A post shared by Anita Lutsenko (@anitasporty) on

 

Давайте почнемо з основ.

Популярні новини зараз

Дворічна львів'янка випала з восьмого поверху і розбилася на смерть - крик, швидка і біль матері на все життя

У Франківську повзуча тварюка видерлася на дерево - вичікувала жертву, як снайпер

У Хмельницькому молода сім'я пішла на дно на катамарані

Скандальна Ірина Фаріон назвала Зеленського "біологічним сміттям": "IQ на рівні недорозвинутості"

Показати ще

Якщо ви їсте ккал більше , ніж витрачаєте, то поправляєтеся, менше - худнете. Інтервальне голодування як і всі дієти ( не їсти після 18:00, не їсти солодощі, не їсти м'ясо, не їсти смажене, не їсти глютен, не їсти через день, не їсти білі продукти, їсти тільки яйця і гречку, тільки сині ягоди....що завгодно на цю тему).

Це просто Бажання скоротити надходження всередину тіла ккал. За рахунок чого це зробити - це вже дієтична фантазія.

Інтервальне голодування - це коли ви не їсте протягом якогось часу, тобто у вас надходить менше ккал. Аутофагію вже 100 разів спростували і вийшли з омани. Ну з ким не буває) і при проблемах з жовчним тривалий проміжок без їжі шкідливий.

Висновок: якщо вам ідея інтервального голодування допомагає морально їсти менше і не шкодить здоров'ю - відмінно.

Якщо можете просто за день менше їсти без обмеження в часі - відмінно.

Не морочтеся.

P. S. Бути замороченим на їжі зараз модно ;) і чим далі, тим все гірше 😅

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Аніта Луценко в сміливому платті показала, як ефектно відсвяткувала 36-річчя.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Аніта Луценко зізналася, що ефективніше - велотренажер vs бігова доріжка.

Також Знай.uа" писав, що Руслана підкорила силу стихій на висоті 120 метрів, дивовижне відео.