Тетяна Брухунова – 31-річна помічниця гумориста Євгена Петросяна, яка стала його новою коханою. Гуморист навіть розлучився зі своєю дружиною-актрисою Оленою Степаненко після чуток про роман з Брухуновою. Тетяна часто радує публіку яскравими публікаціями у своєму Instagram, і в цей раз красуня показала милі фото і відео, на яких з'явилася в незвичайному образі.

Як видно, на прогулянку Таня вийшла в оригінальному плащі, який справив фурор і про який вона розповідає у підписі до публікації. Треба сказати, що виглядає цей плащ дуже своєрідно – спереду це красивий наряд закритий, а ось ззаду він прикриває лише плечі. Свій образ дівчина доповнила кокетливим чорним беретиком і оригінальними світлими туфельками. У підписі до посту Брухунова написала: "Ох, і галас підняв цей плащ ледве потрапивши в сторіс. Кілька видань удостоїло красеня окремих публікацій. Що зайвий раз підкреслює його самобутність і неповторну чарівність. Від того мені ще більше приємно, що створений він в Росії. При моїй любові до неординарних речей залишитися байдужою не було ні єдиного шансу. Плащ – реалізація фантастичної фантазії дизайнерів бренду". Фолловери не пройшли повз і почали активно обговорювати нову публікацію дівчата, засипаючи її компліментами в коментарях до фото.

View this post on Instagram

Ох, и шумиху поднял этот плащ едва попав в сторис. Несколько изданий удостоило красавца отдельных публикаций. Что лишний раз подчеркивает его самобытность и неповторимое обаяние. От того мне ещё более приятно, что создан он в России. При моей любви к неординарным вещам остаться равнодушной не было ни единого шанса. Плащ - реализация фантастической фантазии дизайнеров бренда @notaddicted.ru #сделановРоссии #татьянабрухунова

A post shared by Tatyana Brukhunova (@bruhunova) on

Популярні новини зараз

Кордон з Польщею заполонили заробітчани - смажаться під сонцем цілодобово заради злотих

Гарячі кадри з Тіною Кароль біля басейну облетіли мережу, мокра і спокуслива

У Львові помер легендарний вчитель з великим серцем - студенти на нього молилися

Під Житомиром виявили скарб зі Стародавнього Риму: таких артефактів Україна ще не бачила

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.