Донька російського актора Михайла Єфремова заявила, що не готова дати оцінку ситуації, в якій опинився її батько після скоєнної смертельної ДТП в центрі Москви.

Донька Михайла Єфремова 19-річна Анна-Марія опублікувала в Instagram пост, в якому розповіла, що продовжує спілкуватися з батьком і передає йому слова підтримки і молитви, хоча сама і не вірить у бога.

Анна-Марія Єфремова підкреслила, що не готова більш докладно коментувати ситуацію, побоюючись пересудів.

"Тримається більш-менш. Шкодує. Кається. Передала йому ваші повідомлення підтримки в міру сил... На вибір адвоката я вплинути не можу. У бога я не вірю, але ваші молитви батькові передаю ", - написала вона Єфремова.

Анна-Марія Єфремова з батьком, фото: globallookpress.com
Анна-Марія Єфремова з батьком, фото: globallookpress.com

При цьому Анна-Марія зазначила, що свою думку щодо ситуації вважає за правильне наразі залишити при собі "до кращих часів", щоб її якесь невдале формулювання не потрапило в заголовки.

Дівчина також зазначила, що не має відношення до пабліка в "ВКонтакте" "Свободу Михайлу Єфремову", автори якого заявили, що нібито допомогли їй підготувати заяву на переслідування журналістів НТВ.

"Якщо вони будуть просити вас переказати кудись гроші або підписати петицію - женіть їх в шию", - написала дівчина.

Анна-Марія також додала, що їй зараз важко дається спілкування з людьми через втому.

View this post on Instagram

⠀ Update. ⠀ С отцом общаюсь. Держится более-менее. Сожалеет. Раскаивается. ⠀ Передала ему ваши сообщения поддержки по мере сил. ⠀ Про расследования на Ютубе он знает. Его адвокат знает тоже. ⠀ Лично меня эти расследования горе-конспирологов невероятно раздражают. Не присылайте их, пожалуйста. ⠀ На выбор адвоката я повлиять не могу. ⠀ В бога я не верю, но ваши молитвы отцу передаю. Не верю и в эзотерику - пожалуйста, не предлагайте мне ваши услуги по чтению рук, кармы и натальной карты. Не выставляйте себя идиотами. ⠀ Моё мнение по ситуации оставлю при себе до лучших времён. Не хочется, чтобы понадёргали неудачных формулировок для заголовков. ⠀ Аккаунт отца в Инстаграме на данный момент закрыт. Если вы видите, что кто-то выдаёт себя за него - отправляйте жалобы в техподдержку, так как это могут быть вымогатели. Помните только, что есть фан-аккаунты. ⠀ Паблик в ВК «Свободу Михаилу Ефремову» я осуждаю, так как они заявили, что якобы помогли мне подготовить заявление на журналистов от НТВ, которые меня преследовали. Я с администрацией этого паблика не связывалась и не контактировала, и тем более не контактировала с их несуществующими юристами. ⠀ Плюс мне сообщили, что его ведёт тот же человек, что и ведёт паблик «Свободу Соколову». То есть, какой-то [высказывания вырезаны из соображения тактичности]. ⠀ Если они будут просить вас перевести куда-то деньги или подписать петицию - гоните их в шею. ⠀ Если я не ответил вам в Директ - не злитесь, я просто устал и мне тяжело даётся общение с людьми в целом. ⠀ Я буду возвращаться к привычному режиму постинга. ⠀ Хорошего дня!

Популярні новини зараз

Погода в Україні на 13 липня - шалена стихія увірветься у деякі регіони, кого зачепить небезпека

Під Запоріжжям хлопець випірнув із ставка зі зламаним хребтом – наречена ридає, весілля не буде

На київському вокзалі двоє вбивць страшно розправилися з чоловіком - ножем по горлу, і з кручі

Криза імені Гройсмана, жорстка афера "ПриватБанку" та нові правила для школярів - головне за ніч

Показати ще

A post shared by Анна Мария Ефремова (@amefremova) on

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, у справі ДТП Єфремова з'явився новий потерпілий

Як повідомляв портал Знай.ua, Єфремову поставили важкий діагноз після ДТП.

Також Знай.ua писав, адвокат пояснив, навіщо п'яний Єфремов сів за кермо.