Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно коханий чоловік знаменитості, виконавець Влад Топалов, виставив трепетний кадр з їх півторарічним сином Михайлом, прогулюючись з малюком на території одного із закладів. Так, зірковий батько вирішив дати кілька уроків по вихованню дитини, адже вони з Регіною - дуже дбайливі батьки. А для цього вибрав улюблені цитати з книги Льюїса Керрола "Аліса в країні чудес", які, на думку артиста, були написані саме для дорослих.

View this post on Instagram

Поколения.... Как научить, но дать свою дорогу? Как не мешать, но быть рядом? Как дать падать , не давая упасть? Как избежать «идиотского» : «Да я старше тебя, значит умнее! Я прожил жизнь, поэтому я мудрее! А у меня есть дети свои, значит я всё знаю?» Эти несколько цитат из легендарной книги Льюиса Кэрола про жизнь и ее законы. Эти явно не детские высказывания мы начинаем понимать, только повзрослев! 1. Нужно бежать со всех ног, чтобы только оставаться на месте, а чтобы куда-то попасть, надо бежать как минимум вдвое быстрее! 2. Во всем есть своя мораль, нужно только уметь ее найти! 3. — Нельзя поверить в невозможное! — Просто у тебя мало опыта, — заметила Королева. – В твоем возрасте я уделяла этому полчаса каждый день! В иные дни я успевала поверить в десяток невозможностей до завтрака! 4. Знаешь, одна из самых серьезных потерь в битве — это потеря головы. 5. Завтра никогда не бывает сегодня! Разве можно проснуться поутру и сказать: «Ну вот, сейчас наконец завтра»? 6. Мало кто находит выход, некоторые не видят его, даже если найдут, а многие даже не ищут. 7. — Серьёзное отношение к чему бы то ни было в этом мире является роковой ошибкой. — А жизнь — это серьёзно? — О да, жизнь — это серьёзно! Но не очень… 8. Видала я такую чепуху, по сравнению с которой эта чепуха — толковый словарь! 9. Лучший способ объяснить — это самому сделать. 10. Если бы каждый человек занимался своим делом, Земля бы вертелась быстрее. 11. — А где я могу найти кого-нибудь нормального? — Нигде, — ответил Кот, — нормальных не бывает. Ведь все такие разные и непохожие. И это, по-моему, нормально. 12. Подумать только, что из-за какой-то вещи можно так уменьшиться, что превратиться в ничто. 13. Как она ни пыталась, она не могла найти тут ни тени смысла, хотя все слова были ей совершенно понятны. 14. Если в голове пусто, увы, самое большое чувство юмора вас не спасёт. 15. — Что ты хочешь? — Я хочу убить время. — Время очень не любит, когда его убивают. Продолжение напишу вечером...... Хорошего дня! 🙏🏻♥️

A post shared by Vlad Topalov (@vladtopalovofficial) on

Покоління....

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українці "прощаються" з Притулою, обстріл противників Лукашенка і 4 тисячі поборів до ПФУ з кожного українця

Копи припинили шукати зниклого 15-річного франківчанина - надії більше немає

Зеленський попередив українців про неминучу небезпеку: гинутимуть по 40-50 осіб на день

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Як навчити, але дати свою дорогу? Як не заважати, але бути поруч? Як дати падати , не даючи впасти? Як уникнути «ідіотського» : «Да я старший за тебе, значить розумніший! Я прожив життя, тому я мудріше! А у мене є діти свої, значить я все знаю?»

Ці кілька цитат з легендарної книги Льюїса Керола про життя і його закони. Ці явно не дитячі вислови ми починаємо розуміти, тільки подорослішавши!

  1. Потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишитися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти як мінімум удвічі швидше!

 2. У всьому є своя мораль, потрібно тільки вміти її знайти!

3. — не Можна повірити в неможливе!

  Просто в тебе мало досвіду, — зауважила Королева.

– У твоєму віці я приділяла цьому півгодини кожен день! В інші дні я встигала повірити в десяток неможливостей до сніданку!

4. Знаєш, одна з найбільш серйозних втрат в битві — це втрата голови.

5. Завтра ніколи не буває сьогодні! Хіба можна прокинутися вранці і сказати: «Ну ось, зараз нарешті завтра»?

6. Мало хто знаходить вихід, деякі не бачать його, навіть якщо знайдуть, а багато хто навіть не шукає.

7. — Серйозне ставлення до чого б то не було в цьому світі є фатальною помилкою.

  А життя — це серйозно?

— так, життя — це серйозно! Але не дуже…

8. Бачила я таку нісенітницю, порівняно з якою ця нісенітниця — тлумачний словник!

9. Кращий спосіб пояснити — це самому зробити.

10. Якби кожен займався своєю справою, Земля б вертілася швидше.

11. — А де я можу знайти когось нормального?

  Ніде, — відповів Кіт, — нормальних не буває. Адже всі такі різні і несхожі. І це, по-моєму, нормально.

12. Подумати тільки, що через якісь речі можна так зменшитися, що перетворитися на ніщо.

13. Як вона не намагалася, вона не могла знайти тут ні тіні сенсу, хоча всі слова були їй абсолютно зрозумілі.

14. Якщо в голові пусто, на жаль, найбільше почуття гумору вас не врятує.

15. — Що ти хочеш?

— Я хочу вбити час.

  Час дуже не любить, коли його вбивають.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко звузила очі з допомогою пальців і ледь не оскандалилася.

А ще артистка знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою.