Відомий російський гуморист, чоловік Алли Пугачової Максим Галкін дуже активно веде сторінку Instagram. Нещодавно знаменитість виклав незвичайне фото, позуючи на розкішному чорному коні. Так, артист вирішив урізноманітнити сонячний літній день, займаючись верховою їздою і ставлячись до захоплення дуже серйозно - чоловік не забув про шолом. Також 44-річний Максим зміг похвалитися підтягнутим тілом, примірявши облягаюче поло темно-синього кольору.

Поскакав на казковому коні 😎🏆 пожартував Галкін

Популярні новини зараз

У Києві дитина розстріляла чоловіка

У Львові "помер" автовокзал

Онкохворого сина Віктора Павліка відправили подалі з дому, українці не вірять очам: "М*дак і боягуз"

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Фолловери залишилися в захваті: "Макс,ти такий крутий,що Тобі і кінь не потрібен )", "Принц на чорному коні...", "Макс в такій шикарній формі ?вас Алла Борисівна не балує смачненьким?)вона до речі теж добре виглядає ?як ви себе підтримуєте ?чим харчуєтеся ?", "Краса👍, як принц на коні👌", "Ого го!!!👍😇🙏🥳❤️❤️❤️❤️❤️", "Краасеень👍🙏🤗", "Так, карантин вас обійшов стороною. Це точно! Гарного проведення часу👍", "Дуже красиво 😍", "До любої королеви)💕".

Варто відзначити, що раніше Максим Галкін виклав трепетне сімейне відео, вперше показавши 56-річного брата Дмитра і його сім'ю. Так, артист зізнався, що поки їхав по роботі з Москви на 3 дні, рідні та близькі влаштували йому сюрприз. Донька Ліза і дружина Алла навіть зняли на відео, як вся родина чекає зіркового тата вдома, гріючись біля багаття.