Донька скандальної російської балерини Анастасії Волочкової, 14-річна Аріадна у студії програми "Доля людини" розповіла, чому живе в центрі Москви з батьком, бізнесменом Ігорем Вдовіним, а не з мамою в особняку на Новій Ризі.

"Центр – це набагато зручніше. Коли я перейшла в нову школу, то мені доводилося вставати о шостій ранку. В 6:50 я вже виїжджала. З Нової Риги, де розташований маєток мами, треба виїжджати раніше. Я в підсумку часто застрявала в дорозі в заторах на годину-півтори. Було дуже важко поєднувати це все з тренуваннями, з іншими захопленнями. Може, мамі так буде краще будувати своє життя", - пояснила донька Волочкової.

При цьому Аріадна зізналася, що жити з батьком їй дуже подобається.

"Я однаково сильно люблю і маму, і тата. Вони мої рідні люди. Від зміни місця проживання нічого не змінюється, абсолютно. Я, звичайно, переживаю, що мама і тато не дружать між собою. Мені некомфортно. У батьків бувають непередбачені обставини, і мені неприємно, але якщо вирішувати питання по-справжньому, то треба вирішувати проблему з тією людиною, з якою хочеш поговорити", - зазначила дівчина.

View this post on Instagram

Этот дождливый день был согрет приездом моей любимой Ариши😊 Несмотря на то, что ей удобнее жить сейчас в городе, она всегда радует меня своим вниманием и приездами домой.😊🌺 Я очень радуюсь невероятными успехами и победами доченьки. Так приятно знать о ее целях,о ее профессионализме, упорстве, стремлении быть самостоятельной, самостоятельно продвигаться, совершать добро, заниматься благотворительностью и оставаться добропорядочным человеком. Ещё с первых ее шагов я понимала, что для развития доченьки, для отношений мамы и дочки не обязательно проводить вместе 24 часа в сутки. Хотя, мы это делали всегда. Но она стала такой взрослой! Умной и развитой не по годам! Я очень ею горжусь. И дорожу ее отношением ко мне. 🙏 У нас ведь очень большая сила по материнской линии моей бабушки, мамы, меня и Ариадны. 🙏 Отношения в каждой семье могут складываться по-разному... Но неизменной остаётся только Любовь!❤️ И это очень объединяющееся качество.👍 Я счастлива, что у нас невероятная гармония в этих отношениях! Как же быстро она стала взрослой!😊🌺 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #солнце #весна #спорт #enjoy #театр #выходные #love #дом

Популярні новини зараз

Юні кияни з балончиками показали Кличку, як покарати бидло-водіїв

Дворічна львів'янка випала з восьмого поверху і розбилася на смерть - крик, швидка і біль матері на все життя

Напівгола хмельничанка у фонтані показала Руслані, що таке "дикі танці" - приберіть дітей від екранів

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, колишній коханець Анастасії Волочкової Влад Фоменко вимагає від неї через суд 30 мільйонів рублів.

Як повідомляв портал Знай.uа, Анастасія Волочкова показала, як займається біля балетного станка.

Також портал Знай.uа писав, що нещодавно Анастасія Волочкова вирушила в подорож у вечірній сукні.