Соліст групи "Руки вверх!" Сергій Жуков зайнявся фастфудом і тепер продає шаурму. при чому бізнес доволі успішно розвивається попри пандемію та карантин.

Про це сам співак розповів на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.  

"Наш бренд Папа Смажить М'ясо крокує по країні, попри пандемію.😉

Минулого тижня ми відкрилися в Сочі @ papa.zharit.sochi, наступного - в Підмосков'ї, на черзі й інші міста!

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська розставила ноги і дуже здивувалася: "Її немає. Не мочи штани"

Єгор Гліб в минулому? Ані Лорак показала нового фаворита, дуже схожий на Мурата

Українська Кардашьян розсунула нескінченні ноги просто на парковці

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

І продовжують надходити заявки на відкриття франшиз. Коли мені про це розповіли, я здивувався: думав, що коронавірус сильніше вдарила по ентузіазму підприємців, але немає - пандемія не змінила число бажаючих відкрити свій бізнес.

Я розмовляв з декількома нашими партнерами: «Хлопці, ви серйозно не боїтеся відкриватися зараз?» - «Ні» - відповідають.

Росія - країна можливостей, тому люди не бояться ризикувати, тому що впевнені в майбутньому, незважаючи на все, що відбулося.

Я став розпитувати, як йдуть справи в регіонах? У кафе і ресторанів поки непросто: не у всіх регіонах ще зняті карантинні обмеження. Але кажуть, що більше 70% малого і середнього бізнесу вже повернулися до звичної роботи.

Мене такі розповіді радують. Я вірю, що наша шаурма, де дуже багато м'яса і тільки свіжі овочі, сподобається всій країні, в якій знайдеться чимало рішучих партнерів, щоб разом робити бізнес.😉", - написав

View this post on Instagram

Наш бренд Папа Жарит Мясо шагает по стране, несмотря на пандемию.😉 На прошлой неделе мы открылись в Сочи @papa.zharit.sochi , на следующей — в Подмосковье, на очереди и другие города! И продолжают поступать заявки на открытие франшиз. Когда мне об этом рассказали, я удивился: думал, что коронавирус сильнее ударил по энтузиазму предпринимателей, но нет – пандемия не изменила число желающих открыть свой бизнес. Я разговаривал с несколькими нашими партнерами: «Ребят, вы серьезно не боитесь открываться сейчас?» — «Нет» — отвечают. Россия – страна возможностей, поэтому люди не боятся рисковать, так как уверены в будущем, несмотря на все произошедшее. Я стал расспрашивать, как обстоят дела в регионах? У кафе и ресторанов пока непросто: не во всех регионах еще сняты карантинные ограничения. Но говорят, что более 70% малого и среднего бизнеса уже вернулись к привычной работе. Меня такие рассказы радуют. Я верю, что наша шаурма, где очень много мяса и только свежие овощи, понравится всей стране, в которой найдется немало решительных партнеров, чтобы вместе делать бизнес.😉 А красивые стильные фудтраки, как показали прошедшие месяцы, гораздо лучше подходит для сегодняшнего времени, чем стационарные кафе или фудкорты в торговых центрах, куда народ пока заходить опасается. Так что, если хотите присоединиться к нашей ресторанной семье, пишите на [email protected] #папажаритмясо

A post shared by Сергей Жуков (@sezhukov) on

Не так давно соліст групи "Руки вверх" Сергій Жуков розповів про те, що він пройшов складний лікування від пухлини. Він зізнався, що медики довго не могли її видалити і в підсумку "відрізали співакові пів тіла".

Сергій Жуков розповів, що він отримав травму під час концерту за лаштунками. Так, звичайний синець перетворився згодом у гематому.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше  

Нагадаємо, Сергій Жуков потрапив під карантин через коронавірусу з дітьми.

Також Знай.ua писав, що онкохвора Алла Мазур отримала неймовірний знак.