Леся Нікітюк поділилася списком місць, в яких неодмінно повинен побувати кожен українець. Тут є все: від Черкаської Прип'яті до Одеської Африки.

 1.  Курорт Сатанів, Хмельницька область 

Незважаючи на "демонічне" назву, місцина справді райська. Тут можна пройти незвичайні види терапії, попити мінеральної водички і зайнятися спортом. Курорт вельми бюджетний, але види нічим не поступаються Швейцарії. Тихе і спокійне місце, щоб оздоровитися і відпочити.

2.  Селище-привид в Черкаській області

Багато хто добре знає Прип'ять. Але є в Україні ще один привид-Орбіта. Його історія також пов'язана з трагедією на ЧАЕС. Орбіту спеціально будували для співробітників, які повинні були обслуговувати місцеву атомну електростанцію. Встигли звести кілька будинків, але будівництво АЕС заморозили, а після трагедії в Чорнобилі і зовсім закинули. Зараз тут пустують багатоповерхівки, які з кожним роком все більше розвалюються.  

Популярні новини зараз

Влад Яма при всіх висміяв дружину: "Сіль видно"

Смерть молодого хлопця шокувала киян, момент трагедії потрапив на відео

Тренер "Зважених та щасливих" Узєлков показав найбільш вперту і мотивовану ученицю: "Було 210 кілограмів, стало 163"

Кернеса екстрено відправили в німецьку клініку до отруєного Навального - чекає складна операція

Показати ще

3.  Вулкан в Донецькій області 

Побачити застиглу лаву можна в заповіднику» Кам'яні могили", в 50 км від Маріуполя. Саме завдяки вулкану, який вивергався на території України понад мільйон років тому, в степу є невеликі гори. Важливо: щоб люди не знищували місцеву флору, на територію заповідника можуть потрапити лише 30 відвідувачів на день. Також тут можна побачити тисячолітніх скіфських баб.

4. Африка в Одеській області 

В Одеській області на Тузловських лиманах можна побачити найбільшу колонію рожевих пеліканів у світі. Тут мешкає приблизно 250 видів птахів, деякі з них занесені до Червоної книги України. Для спостереження за фауною заповідника облаштовані спеціальні будиночки. А природа нагадує безлюдні острови в Тихому океані. 

5.  Єгипет у Полтавській області

З полтавськими пірамідами пов'язано багато міфічних історій. Але найголовніше, що потрібно знати – аналогів цим пірамідам немає у всій Європі. Посеред мальовничих хуторів можна знайти три піраміди. Одна занедбана, у другій – діюча церква, а третя – сучасна.  

Нагадаємо, раніше Леся Нікітюк пустилася у всі тяжкі серед Карпатських гір:"мене так надихнули".

Як повідомляв портал "Знай.иа", Весела Леся Нікітюк прикрила оголене тіло булочкою:"найстрашніший костюм на Halloween".

Також "Знай.иа" писав, що Леся Нікітюк показала ідеальне тіло в Єгипті, могла б затьмарити Клеопатру.