Відомий канадський кулінар, який вже багато років як проживає в Україні і розвиває тут свій бізнес, Ектор Хіменес-Браво часто ділиться з шанувальниками в Instagram яскравими моментами з життя. А нещодавно він написав трепетний пост спогадів про те, як починалася його кар'єра, а також показав своє юне фото з особистого архіву.

Читайте Знай в Google News!

"ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ? Частина 1.

Я потрапив на кухню через миття посуду. Мені тільки виповнилося 17 років, і я дуже хотів отримати цю роботу. Коли я заробив перші гроші, були наміри купити все і відразу. Новий одяг, взуття, музичний програвач, але найбільше я хотів порадувати маму, тому купив телевізор. Маленький, променевий, тоді на весь район не було жодного, мама досі його зберігає.

Я мив посуд 6 місяців, потім почав готувати на персонал, а тоді мені довірили цілий процес приготування салатів. Я вчився всьому, що бачив з першого дня. Я спостерігав за роботою кожного в команді від шефа до прибиральника. Тільки один раз я був на межі звільнення. Не помітив, як включив гриль, сліпило сонце, і я почав виливати на нього рідину. Загорівся стіл. Я був на хорошому рахунку у шефа, він бачив перспективою, тому дав мені другий шанс.

Популярні новини зараз

Донька Добкіна задерла пишну сукню і розкинула ноги: "Зносить дах"

Українських школярів годують рекламою під соусом "української мови" - батьки вибухнули від обурень

Смерть молодого хлопця шокувала киян, момент трагедії потрапив на відео

Львівщину косить хвороба, небезпечніша за коронавірус: "Помножте на вісім"

Показати ще

На роботі нас годували. Це був ідеальний період, я працював взагалі без вихідних, щоб мати можливість поїсти. Робочі зміни тривали до півночі, а починалися о шостій ранку. Але це не означало, що я спав по 6: 00. Я мав тільки один кітель, щоб акуратно виглядати, мені доводилося прати його руками щодня, сушити на решітці холодильника (там тепле місце) і прокидатися на годину раніше, щоб досушіть праскою. Я почав заробляти трохи більше грошей. І тепер уже міг знімати окреме ... ні житло, ні кімнату. А ліжко. Повірте, в той час в Колумбії – це був успіх. Наступною сходинкою мого успіху був власний транспорт. Вгадаєте який?",- розповів він.

View this post on Instagram

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ? ЧАСТИНА 1. Я потрапив на кухню через миття посуду. Мені тільки-но виповнилось 17 років і я дуже хотів отримати цю роботу. Коли я заробив перші гроші, були наміри купити все й одразу. Новий одяг, взуття, музикальний програвач, але більш за все я хотів порадувати маму, тому купив телевізор. Маленький, променевий, тоді на весь район не було жодного, мама досі його зберігає. Я мив посуд 6 місяців, потім почав готувати на персонал, а тоді мені довірили цілий процес приготування салатів. Я вчився всьому, що бачив з першого дня. Я спостерігав за роботою кожного в команді: від шефа до прибиральника. Лише один раз я був на грані звільнення. Не помітив, як ввімкнув гриль, сліпило сонце, і я почав виливати на нього рідину. Загорівся стіл. Я був на гарному рахунку у шефа, він бачив переспективу, тому дав мені другий шанс. На роботі нас годували. Це був ідеальний період, я працював взагалі без вихідних, щоб мати змогу поїсти. Робочі зміни тривали до півночі, а починались о шостій ранку. Та це не значило, що я спав по 6 годин. Я мав лише один кітель, щоб охайно виглядати, мені доводилось прати його руками щодня, сушити на решітці холодильника (бо там тепле місце) та прокидатись на годину раніше, аби досушити праскою. Я почав заробляти трохи більше грошей. І тепер вже мав змогу знімати окреме... не житло, не кімнату. А ліжко. Повірте, на той час в Колумбії - це був успіх. Наступним ступенем мого успіху був власний транспорт. Вгадаєте який?

A post shared by Hector Jimenez-Bravo (@hectorjimenezbravo) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.