Телеведуча, дружина українського актора Дмитра Ступки Поліна Логунова висловилася про події в Білорусі. Вона вважала за потрібне пояснити багатьом людям, що режим Олександра Лукашенка злочинний і жорстокий по відношенню до народу країни. Її думка з цього питання обізнана-жінка народилася і виросла в Білорусі, і навіть працювала на білоруському телебаченні.

Читайте Знай в Google News!

Відповідною публікацією вона поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Свою аргументацію Логунова привела в 12 пунктах, зазначивши, що це далеко не повний список.

Популярні новини зараз

Анна Сєдокова оголилася перед молодим чоловіком для шокуючої фотосесії: "ВІА Гра 2000 року"

Наталя Могилевська в стильній сукні не змогла приховати радості, українці помітили не тільки посмішку

Тернополян душить моторошний сморід ночами, причина знайшлася в несподіваному місці

Унікальний бізнес львівського фермера привернув увагу всього світу: "3 мільйони євро з 1 гектара"

Показати ще

Поліна Логунова і Дмитро Ступка, скріншот: Instagram
Поліна Логунова і Дмитро Ступка, скріншот: Instagram

Неймовірно, але багато хто не розуміє, що нас не влаштовує в такому "хазяїні"?!

Ви знаєте, так багато, що в текст не вміститься...

1. Боровся народ з узурпацією багато років, але не так масово, садили і відвозили назавжди всі ці роки, ось тільки зараз, покоління (не бабусь, які дивляться тільки «благополучне Біл ТБ») побачили і усвідомили виросло. Прямо фізично виросло.

2. Мати бізнес в РБ це так само небезпечно як в 90-е, тому що можуть прийти і забрати шматок без пояснення причини, потім ще раз і ще і ще, а ти працюй.

3. Якщо ви майстер манікюру без валізи документів, а працюєте на дому (як це скрізь зустрічається в Україні та Росії), вас знайдуть в соц мережі і «перевірять».

4. Вас запакують, тому що вам щось не подобається, зламають щось, ось приклад «на маму силою накинули наручники і босу вивели з під'їзду...взимку", тому що хлопець напіював пісню, яка «не сподобалася». А ось ви працівник Банку " в Білорускалії, шахтарі самі купують інструменти, деталі, допоміжний матеріал, щоб вижити.", "Працюю економістом 1 категорії по роботі з юридичними особами. Зарплата 500 руб» " - а це 200$, а це стеля, а квадратний метр в столиці і 1,500$ і 2.000$, ціни на продукти не нижче московських або київських.

5. Працюєте в школі? Вам приходять вказівки " згори» - вказівки такі, що легше жити на воді, а не за 100$ в місяць (!) терпіти знущання.

6. Чисті і рівні дороги-але з такими умовами життя людям залишається спати на асфальті і снідати бордюром.

7. Ти класний фахівець? Супер, ось плуг, ось поле, працюй, 100$ зп, струм заплати податки і» благодійні внески " державі, воно ж тебе годує і піклується.

8. Гончар Красовський Захаренко - так поводяться з тим, у кого, як ви любите мені писати «інша точка зору».

9. Конституція! Вона написана так, щоб було зручно «вождю», у людей немає прав ні на що, тільки право платити податки, навіть якщо ні з чого.

10. Кредити-таких ви не бачили в очі.

11. Фахівці виїжджають з країни, тому що не можуть заробляти, Немає Зростання, віджимається бізнес і ти завжди повинен.

12. Ходи тихо, не плескай в долоні, нічого не говори, нікому не скаржся, ніхто не допоможе, Я у вас один.

View this post on Instagram

ПОЧЕМУ БЕЛАРУСЫ ПРОТИВ?! Невероятно, но многие не понимают, что нас не устраивает в таком «хозяине»?! Вы знаете, так много, что в текст не вместится... 1. Боролся народ с узурпацией много лет, но не так массово, сажали и увозили навсегда все эти годы, вот только сейчас, поколение (не бабушек, которые смотрят только «благополучное Бел ТБ») узревших и осознавших выросло. Прямо физически выросло. 2. Иметь бизнес в РБ это так же опасно как в 90-е, потому что могут прийти и забрать кусок без объяснения причины, потом ещё раз и ещё и ещё, а ты работай. 3. Если вы мастер маникюра без чемодана документов, а работаете на дому ( как это везде встречается в Украине и России), вас найдут в соц сети и «проверят». 4. Вас запакуют, потому что вам что-то не нравится, сломают что-то, вот пример «На маму силой накинули наручники и босую вывели из подъезда...зимой», потому что парень напивал песню, которая «не понравилась». А вот вы работник банка «В Беларуськалии, шахтеры сами покупают инструменты, детали, вспомогательный материал, что бы выжить.», «Работаю экономистом 1 категории по работе с юридическими лицами. Зарплата 500 руб.» - а это 200$, а это потолок, а квадратный метр в столице и 1,500$ и 2.000$, цены на продукты не ниже Московских или Киевских. 5. Работаете в школе? Вам приходят указания «с выше» - указания такие, что легче жить на воде, а не за 100$ в месяц(!) терпеть издевательства. 6. Чистые и ровне дороги - но с такими условиями жизни людям остаётся спать на асфальте и завтракать бордюром. 7. Ты классный специалист? Супер, вот плуг, вот поле, работай, 100$ зп, ток заплати налоги и «благотворительные взносы» государству, оно же тебя кормит и заботится. 8. Гончар Красовский Захаренко - так обращаются с тем, у кого, как вы любите мне писать «другая точка зрения». 9. Конституция! Она написана так, чтобы было удобно «вождю», у людей нет прав ни на что, только право платить налоги, даже если не из чего. 10. Кредиты - таких вы не видели в глаза. 11. Специалисты выезжают из страны, потому что не могут зарабатывать, нет роста, отжимается бизнес и ты всегда ДОЛЖЕН. 12. Ходи тихо, не хлопай в ладоши, ничего не говори, никому не жалуйся, никто не поможет, я у вас один.

A post shared by Polina Logunova (@polinalogunova) on

До публікації Логунова прикріпила ряд відеозаписів, на яких можна побачити сцени насильства міліції.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Поліна Логунова дала поради, як не переїдати на карантині.

А українська модель, Miss Earth Ukraine 2019 Діана Шабас поділилася своїми секретами краси і щоденними ритуалами по догляду за обличчям і волоссям.