Українська співачка відома як Jerry Heil, розповіла, як ставила маму в незручне становище.

Своїми спогадами з дитинства Jerry Heil поділилася на зйомках шоу Нового каналу "Діти проти зірок".

Jerry Heil стала відомою як відеоблогерка та кавер-виконавиця завдяки переспівам пісень світових та українських виконавців. Іронічні треки зі зрозумілими емоціями, близькими всім текстами, цікавим звучанням полюбилися багатьом слухачам.

Сьогодні молода співачка – на піку популярності й непогано заробляє. А колись їй доводилося просити гроші у мами й тата.

Популярні новини зараз

Українські студенти та викладачі розповіли, як ставляться до дистанційки: "Абсурдне рішення"

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Маски назавжди, щеплення для дітей і "примарний" імунітет: вчений розвінчав популярні міфи про коронавірус

Показати ще

Зараз дівчині соромно за те, як вона це робила.

"Мої батьки торгували і торгують на базарі, – розповіла співачка. – І я приходила до них і клянчила гроші на нову кофтинку, ляльку, солодощі. Мама знала: якщо донька прийшла на базар – зараз їй буде незручно перед усіма, хто торгує поруч. Я з’являлася й натурально випрошувала: "Мамо, ну купи, будь ласка", - розповіла Jerry Heil.

Дитинство співачки минуло в Київській області, у маленькому містечку Васильків, де всі один одного знають. Батьки займалися продажем м'яса. Свиней обробляли на задньому дворі будинку.

"Мама торгувала салом, і я любила, щоб вона мені відрізала шкірку", – згадує Jerry Heil.

З огляду на те, що дівчина зараз сироїд, це звучить дуже дивно.

"Ще обожнювала свинячі вушка. У дитинстві взагалі любила об'їдатися. Могла, наприклад, з'їсти цілу в'язку бананів. А так я була дуже спокійною дитиною, без пригод", - розповіла співачка.