Романтичне реаліті-шоу "Холостяк 9", героєм якого став Микита Добринін, давно закінчилося, і вся країна бачила, кого у фіналі вибрав холостий красень. І навіть незважаючи на звинувачення в піарі, пара Микити і Даші квіткової залишилася разом, почала жити, а нещодавно навіть одружилася. Через карантин торжество закохані трохи перенесли, але нещодавно все-таки відзначили своє весілля. Нещодавно в соцмережі дівчина показала миле фото, на якому з'явилася в романтичному образі, а в підписі до нього написала про недоліки, які потрібно полюбити.

Читайте Знай в Google News!

"Пропоную зробити вдих, а з видихом почати любити свої недоліки. Чи не думали ви про те, що всі наші "недоліки" більше приваблюють людей, ніж відштовхують? Зараз поясню, що маю на увазі:

🖇Ваші щічки легко заповнюються фарбою, і ви ніяковієте. Вам сказати комплімент, а у вас потіють долоньки, а мова ставати незв'язною? Якщо ви в такі моменти себе не дуже любите, то марно. Люди, які легко зміщуються, стають хорошими партнерами у відносинах (а, ось воно що), вони вірні і щедрі.

🖇Ви багато розмовляєте. Іноді трапляється так, що ви розповідаєте багато особистого першому зустрічному, але це може бути небезпечно (хоча ця думка відвідує вас вже після розмови). Є в цій історії великий плюс: ви відкриті світу і повністю віддаєтеся відносинам. Так що продовжуйте щебетати, але будьте, таки, обережні з незнайомцями.

Популярні новини зараз

Єгор Гліб в минулому? Ані Лорак показала нового фаворита, дуже схожий на Мурата

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Показати ще

🖇"Дефект". Спеціально беру це слово в лапки, тому що кожна дівчина по-своєму красива і прекрасна. Проте. Якщо ви все ж бачите в собі недоліки, то знайте, що оточуючих вони можуть розташовувати до вас сильніше, ніж ви думаєте. Ваш колір очей, Нестримні кучері, родима плямочка, розмір грудей або ямочка на попі — родзинка для когось.

🖇Ви буваєте незграбні. (Я теж). Наступного разу, коли ви з гуркотом впустите на себе щось або розіллєте кави, подумайте про те, що хтось бачить в цьому не жахливу незграбність, а милу вразливість і прохання про допомогу.

Чоловікам буває дуже в кайф відчути себе захисниками і рятівниками.

🖇Ви прямолінійні. Мало хто готовий слухати правду про себе. Якщо ви думаєте, що вас за це «недолюблюють», то видихайте. Завжди знайдуться ті, кому правда буде до душі і вони її цінують, якою б вона не була. Той, хто не боїться сказати те, що йде в розріз громадській думці – цінується ще більше", - написала Даша в підписі до фото.

View this post on Instagram

Предлагаю сделать вдох, а с выдохом начать любить свои недостатки 😌 Не думали ли вы о том, что все наши «недостатки» больше привлекают людей, чем отталкивают? Сейчас объясню, что имею ввиду: 🖇Ваши щёчки легко заполняются краской и вы смущаетесь. Вам сказать комплимент,а у вас потеют ладошки, а речь становиться несвязной? Если вы в такие моменты себя не очень любите, то напрасно☺️ Люди, которые легко смещаются, становятся хорошими партнёрами в отношениях (а, вот оно что😋), они верны и щедры. 🖇Вы много разговариваете. Иногда случается так, что вы рассказываете много личного первому встречному, но это может быть небезопасно(хотя эта мысль посещает вас уже после разговора😹). Есть в этой истории большой плюс: вы открыты миру и полностью отдаётесь отношениям. Так что продолжайте щебетать, но будьте, таки, осторожны с незнакомцами🌚 🖇«Дефекты». Специально беру это слово в кавычки, потому что каждая девушка по своему красива и прекрасна. Но. Если вы все же видите в себе недостатки, то знайте, что окружающих они могут располагать к вам сильнее, чем вы думаете. Ваш цвет глаз, неудержимые кудри, родимое пятнышко, размер груди(🌚) или ямочка на попе — изюминка для кого-то. 🖇Вы бываете неуклюжи. (Я тоже🙄) В следующий раз, когда вы с грохотом уроните на себя что-то или разольёте кофе, подумайте о том, что кто-то видит в этом не ужасную неуклюжесть, а милую уязвимость и просьбу о помощи. Мужчинам бывает очень в кайф почувствовать себя защитниками и спасителями😌 🖇Вы прямолинейны. Мало кто готов слушать правду о себе. Если вы думаете, что вас за это «недолюбливают», то выдыхайте. Всегда найдутся те, кому правда будет по душе и они ее ценят, какой бы она не была. Тот, кто не боится сказать то, что идет в разрезаю общественному мнению — ценится еще больше.

A post shared by Daria Kvitkova 🌷 (@kvittkova) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, переможниця Холостяка поділилася тим, як в'є сімейне гніздечко.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, "Холостяк" Добринін показав свою обраницю у найвідвертішому ракурсі.

Також портал "Знай.uа" писав, що переможниця "Холостяка" показала весільне відео з Добриніним.