Популярна українська телеведуча, блогерка і благодійниця Маша Єфросиніна, яка зараз займається власним проектом "Іспит на відвертість", часто радує публіку яскравими публікаціями в своєму Instagram.

Читайте Знай в Google News!

Так, цього разу зіркова красуня показала фотографії та відео з благодійного вечора, на якому вдалося зібрати 115 тисяч грн. Ці кошти витратять на кризову квартиру в Києві для жінок, які постраждали від домашнього насильства. 

По фото та відео видно, що на заході була присутня актриса "Кварталу 95" Олена Кравець. Артистка виступила зі зворушливою промовою і виклалася на максимум.

"Як би не розвивалися події далі, я завжди буду пам'ятати, що відправною точкою, першим кроком збору коштів на запуск кризових квартир для жінок став цей вечір, ця сума збору і... цілая купа перешкод! Втім, без них нікуди!)) Адже в кожній точці вчора можна було впадати у відчай і зупинитися! Але нехай ви будете знати тільки хороший результат! Як сказала головний ідеолог цього вечора @lisa.skichko.yurusheva : "Маша, головне - збір! На інше у нас немає права)" І я тобі дуже вдячна, Ліза: перш за все за те, що серед мільйона тих, хто говорять, що готові боротися з насильством над жінками, ти одна з небагатьох, хто бере і робить..." - написала Єфросиніна.

Популярні новини зараз

Життя маленької українки повисло на волосині, батьки благають про допомогу: "Врятуйте нашу Вікусю"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

Також ведуча подякувала Кравець за її згоду виступити на вечорі.

"За те, що виклалася ніби на стадіон - це ще раз підтверджує, що ти видатна не тільки артистка, а й людина! У такі моменти я завжди дякую Всесвіту, що веде мене правильним шляхом і посилає приголомшливих людей! Дякую всім, хто вчора був - не словом, а ділом! Завдяки вам у Києві буде нова кризова квартира!!!" - зазначила Маша.

View this post on Instagram

115 000 грн. Запомните эту цифру, ибо я запомню её на всю жизнь. Как бы ни развивались события дальше, я всегда буду помнить, что отправной точкой, первым шагом сбора средств на запуск кризисных квартир для женщин стал этот вечер, эта сумма сбора и... цеееелая куча препятствий! Впрочем, без них никуда!)) Ведь в каждой точке вчера можно было отчаяться и остановиться! Но пусть вы будете знать только хороший результат! Как сказала главный идеолог этого вечера @lisa.skichko.yurusheva : “Маша, главное -сбор! На остальное у нас нет права)» И я тебе очень благодарна, Лиза: прежде всего за то, что среди миллиона говорящих, что готовы бороться с насилием над женщинами, ты одна из немногих, кто берет и делает... И тебе благодарна, моя глубокая и необыкновенная Ленуся @lennykravets . За твоё согласие выступить! За то, что выложилась будто на стадион- это ещё раз подтверждает, что ты выдающаяся не только артистка, но и человек! В такие моменты я всегда благодарю Вселенную, что ведёт меня правильным путём и посылает потрясающих людей! Спасибо всем, кто вчера был - не словом, а делом! Благодаря вам в Киеве будет новая кризисная квартира!!! #женщиныспасутмир #верювлучшее

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, Маша Єфросиніна показала гордість України, якою можна похвалитися на всю Європу.

Як повідомляв портал Знай.uа, Маша Єфросиніна висловилася про Катю Осадчу в день народження: "Навертаються сльози".

Також портал Знай.uа писав, що Машу Єфросиніну взяли під охорону дуже юні поліцейські: "Надійно".