Популярна українська співачка Злата Огнєвіч, яка в минулому була народною депутаткою від "Радикальної партії Олега Ляшка", часто радує публіку яскравими публікаціями в соцмережі Instagram. Так, цього разу зіркова красуня показала в мережі незвичайне фото, на якому з'явилася в кокетливому образі, а в підписі до нього поділилася з фанатами трепетною особистою історією, яка довела до сліз.

Читайте Знай в Google News!

"Пісня #Беги така щира від того, що була написана для реальної людини, дуже особливої людини... Він мене навчив бути сильною, слухати своє серце навіть тоді, коли все навколо радять інакше (але ж, зазвичай, все саме так і радять – інакше). Ми могли всю ніч безперервно базікати про великі кораблі, які так і залишаться в тихих гаванях. Я запросто вміла вгадати ТУ саму пісню, що він зараз поставить! Тільки от, #Беги показати не встигла, бо він трагічно пішов... Час, звичайно, хороший анальгетик, але пам'ять... вона зберігає кожну мить. Сьогодні випадково натрапила на стару смс від нього і вирішила поділитися цією історією з Вами. Знаю, у багатьох траплялися подібні історії в житті, просто потрібно цей біль "переплавити" в подяку і світлу пам'ять про тих людей, що назавжди пішли. Спасибі всім, хто вміє відчувати!",- написала Злата в підписі до посту.

View this post on Instagram

Песня #БЕГИ такая искренняя от того, что была написана для реального человека, очень особенного человека... Он меня научил быть сильной, слушать своё сердце даже тогда, когда все вокруг советуют иначе ( а ведь, обычно, все именно так и советуют- ИНАЧЕ 😌 ). Мы могли всю ночь напролёт болтать о больших кораблях, которые так и останутся в тихих гаванях 🙌🏾 Я запросто умела угадать ТУ САМУЮ песню, что он сейчас поставит! Только вот, #БЕГИ показать не успела , потому что он трагически ушёл... Время, конечно, хороший анальгетик, но память... она хранит каждое мгновение 💔 Сегодня случайно наткнулась на старую смс от него и решила поделиться этой историей с Вами 🙌🏾 Знаю, у многих случались подобные истории в жизни, просто нужно эту боль «переплавить» в благодарность и светлую память о тех людях, что навсегда ушли 🤍 Спасибо всем, кто умеет чувствовать! #ZlataOgnevich #ZO #новыйАльбом #БОГИНЯ style @aniahoncharova dress @malvaflorea photo @karginaki hair style @yarotskiy_denis mua @otosanta

A post shared by ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich) on

Популярні новини зараз

Ломаченко після бою з Лопесом ліг під ніж хірурга - 12 раундів практично з однією рукою: "Відколов шматок..."

На Прикарпатті помер відомий викладач: "Нехай небо стане йому домом"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.