Популярна українська співачка Анна Сєдокова, яка вже довгий час живе і будує кар'єру в Росії, часто радує фанатів новими фото і відео у своєму Instagram. Так, цього разу 37-річна співачка показала ніжне Весільне фото, на якому з'явилася в компанії новоспеченого чоловіка Яніса Тімма і двох своїх дітей. Виявилося, що влітку українська співачка отримала пропозицію руки і серця від 28-річного латвійського баскетболіста, і прийняла його. Нещодавно закохані одружилися, про що оголосили в програмі "Вечірній Ургант" на російському телебаченні. А тепер Анна поділилася, як новий чоловік прийняв її дітей.

Читайте Знай в Google News!

"Дівчатка і діти або з серії «ти нікому не буде потрібна зі своїми дітьми»... Зараз буде важливий пост для тих, кому це важливо і потрібно. У 22 роки, коли я йшла з однорічною Аліною на руках від чоловіка зрадника і алкозалежного, моя мама сказала, що я нікому не буду потрібна. Зі своєю дитиною. Розведена. Минуло багато років і кожен день я продовжую доводити своїй мамі, що вона не права. Як не праві ті, хто ставить хрест на собі.

Цей пост не про розлучення і весіллях. Цей пост саме про цю саму віру в себе! Цей пост про доброту і велике серце з яким як чоловік, так і жінка приймає дітей, не розрізняючи їх по групі крові. Любов не знає кордонів, любов не злості і заздрості. Життя може розвернутися і повністю зміниться в 50, 60 або навіть 80. А якби я послухала свою маму у 22, то моя б закінчилася тоді. На фото лише половина наших дітей, їх у два рази більше. І я вдячна моєму самому мудрому і сильному чоловікові @janis.timma за те, що не здався і кожен день є прикладом у всьому для багатьох з нас і особливо для мене", - написала Сєдокова у підписі до фото.

View this post on Instagram

Девочки и дети или из серии «Ты никому не будет нужна со своими детьми»... ⠀ Сейчас будет важный пост для тех, кому это важно и нужно. В 22 года, когда я уходила с годовалой Алиной на руках от мужа изменника и алкозависимого, моя мама сказала , что я Никому не буду нужна. Со своим ребёнком. Разведёнка. Прошло много лет и каждый день я продолжаю доказывать своей маме, что она не права. Как не правы те, кто ставит крест на себе. ⠀ После свадьбы у меня появился новый вид комментаторов хейтеров . Одна девушка под невинной фото в свадебном аккаунте написала « Я ее раньше обажала, я сейчас ненавижу» Она и сейчас подписана на меня ... Женщины за 40, преимущественно почему то блондинки, пишут мне едкие комменты типа « опять замуж» или какой-то бред про моих детей. Но я девочка взрослая и понимаю, что они пишут о себе. Я отражение их комплексов. Я отражение их не веры в себя ... ⠀ Этот пост не о разводах и свадьбах. Этот пост именно о этой самой вере в себя! Этот пост о доброте и большом сердце с которым как мужчина, так и женщина принимает детей, не различая их по группе крови. Любовь не знает границ, любовь не злости и зависти. ⠀ Жизнь может развернуться и полностью изменится в 50, 60 или даже 80. А если бы я послушала свою маму в 22, то моя бы закончилась тогда. На фото лишь половина наших детей, их в два раза больше . И я благодарна моему самому мудрому и сильному мужу @janis.timma за то , что не сдался и каждый день является примером во всем для многих из нас и особенно для меня . Ищите любовь, стремитесь к добру и доверяйтесь своему сердцу и инстинктам. И никогда !!! Никогда не думаете, что это конец. Это всего лишь новое начало ❤️

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська розставила ноги і дуже здивувалася: "Її немає. Не мочи штани"

Колишня екскапітана Динамо Морозюка знайшла втіху в обіймах молодої красуні: "Довше за життя"

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Анна Сєдокова привітала чоловіків гарячим фото в бікіні.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що розпусна Сєдокова осідлала щось тверде.

Також портал "Знай.ua" писав, що Сєдокова зібрала сексуальних подружок і влаштувала "тройничок".