Телеведучий Володимир Остапчук, який не так давно розлучився зі своєю дружиною і збирається одружитися вдруге, обрадував фанатів довгоочікуваною новиною. Остапчук і його кохана Христина Горняк побороли коронавірусну інфекцію Covid-19, через яку їм навіть довелося скасувати весілля.

У своєму Instagram шоумен опублікував хроніку по днях, як вони з Христиною боролися з небезпечною хворобою. Він зазначив, що у людей з приводу коронавірусу ще більша каша і плутанина в головах, ніж навесні, тому поспішив поділитися своїм досвідом. До того ж, як сказав сам Остапчук, їх з Христиною закидали питаннями.

Погано Володимиру стало відразу після прильоту зі Львова, вранці. До 17: 00 зникли вже нюх і смак. Шоумен скасував стендап, ввечері швидка відвезла в лікарню з температурою до 40. Рентген показав двосторонню пневмонію.

View this post on Instagram

КАК МЫ ПОБЕДИЛИ КОРОНАВИРУС ⠀ Судя по вопросам, которыми вы нас забросали, я понял одно - у людей по поводу коронавируса сейчас каша и неразбериха в головах ещё больше, чем весной, поэтому расскажу свою историю «коронации»😜 ⠀ День первый По прилету со Львова утром резко становится плохо, озноб, кашель и жуткая ломота во всем теле. Ложусь спать на пару часов, температуры нет. 16:00 - через пару часов сна весь мокрый, температура 39,6. Панадол. 17:00 - понимаю, что не чувствую ни запахов, ни вкусов. 17:30 - пишу видеообращение, что не могу подвергать опасности собравшихся на стендап, безумно расстроен. 18:00 - скорая везёт в 12 больницу. Рентген показывает двустороннюю пневмонию, температура по прежнему до 40. Начинается удушливый кашель. Колем дексамитазон, едем домой. ⠀ День 2 - 5. Ад, просто ад. Температура сбивается очень плохо, два раза чуть не теряю сознание, с каждым днём все хуже и хуже. Приходит результат третьего ПЦР теста - это коронавирус. Лечим цепефимом и дексамитазоном. В один вечер на полном серьезе беру паспорт и порываюсь ложиться в больницу. Кристина продолжает мое лечение, хотя сама на ногах при минимуме симптомов тоже переносит «корону». ⠀ День 6-9 Постепенно становится лучше. Вернулся нюх, чувствую запахи как и раньше. Температурит до 37,2. Идём на поправку. ⠀ День 10-14 Практически здоров, антибиотики, витамины, цинк, разрабатываю легкие, надуваю шары) Из побочных эффектов - сильно потею ночью, меняю по 2 футболки. Бессонница. ⠀ День 15 Сдаём повторно тесты - негативные. Ещё 2 дня курс антибиотиков. Первый раз выхожу в люди и пью кофе (сорри). ⠀ Благодарен своему ангелу-хранителю @kristygor что спасла меня😉 ⠀ Хотя она сказала «Я бы и с того света тебя достала, у нас на носу свадьба»😂❤️ ⠀ Всем, кто говорит, что это заговор, болеют звезды, это обычных грипп - не дай Бог вам пережить то, что ощутили мы за эти две недели. ⠀ Берегите себя и, правда, не относитесь к COVID 19 легкомысленно. Я со своим прекрасным иммунитетом тоже думал - даже не почувствую. Опыт ещё тот 🤗 Обнял ❤️

Популярні новини зараз

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Президент мочиться в ліфті?"

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

A post shared by Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk) on

З 2 по 5 день з Остапчуком творилося, за його словами, справжнє пекло. Температура практично не збивалася, двічі мало не знепритомнів. Прийшов позитивний ПЛР-тест на COVID-19. Лікувалися за призначенням лікаря цепефімом і дексаметазоном. Христина також заражена коронавірусом, але переносить хворобу на ногах, з мінімумом симптомів.

Полегшало телеведучому в період з 6 по 9 день. Температура знизилася до 37,2.
На 10-14 день Остапчук практично здоровий. На 15 отримали негативний ПЛР. Антибіотиками лікувалися ще 2 дні. 

"Вдячний своєму ангелу-хранителю @kristygor що врятувала мене😉

Хоча вона сказала «я б і з того світу тебе дістала, у нас на носі весілля" ☺ ❤️

Всім, хто каже, що це змова, хворіють зірки, це звичайний грип - не дай Бог вам пережити те, що відчули ми за ці два тижні.

Бережіть себе і, правда, не ставтеся до COVID 19 легковажно. Я зі своїм прекрасним імунітетом теж думав-навіть не відчую. Досвід ще той", — написав Остапчук. 

Нагадавши, хворий коронавірусом Остапчук підставив попу для благої справи, побачила вся країна. 

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, Остапчук після розлучення і" танців з зірками " не стримався.