Популярна українська співачка, акторка і секс-символ Даша Астаф'єва часто ділиться з фанатами в Instagram знімками з життя і різних фотосесій. Нещодавно знаменитість похвалилася серією трепетних сімейних кадрів, на яких не тільки показала, як провела вихідні, а й познайомила численних шанувальників з найріднішими і близькими людьми - татом Віктором і мамою Іриною. 

Красуня разом зі своїми собаками Луною і Чічіко навідалася до батьків в гості, після чого вся дружна сім'я вирушила в ліс, збирати гриби і насолоджуватися ще теплими осінніми днями. Артистка також похвалилася "уловом", примірявши чорну футболку-оверсайз, окуляри і забавну кепку, позуючи без грама макіяжу.

View this post on Instagram

Дубль два. Красивый день в компании приятных лиц и мордах) Каждому из нас порой нужно восполнять все, что отдаём другим людям ... Чтобы греть и светить, нужно самому греться и впитывать свет❤️ Природа всегда знает, чем тебя лечить: кому-то бег и километры сквозь непроходимые дебри, кому-то удочку в руки и семечек карман. Кто-то счастлив от запахов и звуков) а мне, лишь бы подольше слышать как зовут друг друга «Витюююююшааааа» а в ответ ему «Ир, я тут» Счастливы все, и Любимченки и Обожанские🥰 На ужин у нас ризотто и крепатура😂🤍

A post shared by Даша Астафьева (@da_astafieva) on

Популярні новини зараз

Лорак і Лазарєв таємно побралися? Фото у весільній сукні з пишної "церемонії" спливли в мережі

Кума Дзідзьо Цибульська розставила ноги і дуже здивувалася: "Її немає. Не мочи штани"

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Показати ще

Дубль два.

Гарний день в компанії приємних облич і мордах)

Кожному з нас часом потрібно заповнювати все, що віддаємо іншим людям ... Щоб гріти і світити, потрібно самому грітися і вбирати світло❤️

Природа завжди знає, чим тебе лікувати: комусь біг і кілометри крізь непрохідні нетрі, комусь вудку в руки і насіння в кишеню. Хтось щасливий від запахів і звуків)

а мені, аби довше чути як звуть один одного "Вітюююююшааааа" а у відповідь йому "ІР, я тут"

Щасливі всі, і Любимченки і Обожанські🥰

На вечерю у нас різотто і крепатура 😂 🤍