Популярна українська діджейка, модель, секс-символ і екс-солістка групи NikitA Анастасія Кумейко, більш відома, як Dj NANA, обожнює радувати шанувальників в Instagram гарячими кадрами. Зірка активно займається спортом і тому може похвалитися розкішним тілом.

Нещодавно знаменитість виставила пікантний кадр, примірявши для спокусливої фотосесії лише еротичну напівпрозору білизну відомого бренду Agent Provocateur і доповнивши образ вечірнім макіяжем з "котячими" стрілками на повіках. Так, артистка згадала дитинство і свою багату фантазію, адже будучи маленькою вірила і в килими-літаки, і в те, що іграшки вночі оживають.

View this post on Instagram

Как у большинства девочек, у меня была богатая фантазия и я умела выдумывать удивительные истории. Я верила в то, что мои мягкие игрушки по ночам между собой разговаривают, Кен ездит на бал со всеми Барби, но больше всего любил Джозефину. Я была почти уверенна, что на коврах можно летать, если только знать волшебное слово. А купаясь в ванне, надо вынимать затычку только после того, как из неё выйдешь, чтобы тебя нечаянно не утянул в сливное отверстие водяной. #djNana #anastasiadomination #Тасенька 📸🖤 @vicoolyasaida

A post shared by DJ NANA (@anastasia_domination) on

Популярні новини зараз

Львів огорнув чорний дим, рятувальники летять: палає, як у пеклі

Ломаченко після бою з Лопесом ліг під ніж хірурга - 12 раундів практично з однією рукою: "Відколов шматок..."

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

як у більшості дівчаток, у мене була багата фантазія і я вміла вигадувати дивовижні історії.

Я вірила в те, що мої м'які іграшки ночами між собою розмовляють, Кен їздить на бал з усіма Барбі, але найбільше любив Джозефіну.

Я була майже впевнена, що на килимах можна літати, якщо тільки знати чарівне слово.

А купаючись у ванні, треба виймати затичку тільки після того, як з неї вийдеш, щоб тебе ненавмисно не потягнув у зливний отвір водяний.