Сергій Безруков - відомий актор російського кіно, який за останні роки зумів зіграти практично усіх культових героїв російської культури, що провокує велику кількість жартів про його акторську нерозбірливість і мегаломанію як серед прихильників, так і противників. Особливе значення серед ролей для Безрукова має роль російського поета Сергія Єсеніна, життя якого обірвалося у петлі на шиї у віці 30 років.

Читайте Знай в Google News!

 На своїй сторінці у соціальній мережі “Інстаграм” Безруков поділився надзвичайно милою і сентиментальною світлиною-колажем.  Одна частина фотографії відведена під тата Безрукова, актора Віталія Безрукова, інша - під Сергія. І Віталій, і Сергій зображені в ролі Сергія Єсеніна, легендарного поета першої чверті двадцятого століття.

View this post on Instagram

Слева мой отец,Виталий Безруков! Он является первым исполнителем роли Есенина,ещё до фильма Урусевского «Пой песню поэт»...до Сергея Петровича Никоненко,отец сыграл Сергея Есенина в фильме-опере Владислава Агафонникова «АННА СНЕГИНА» 1969 год! Отцу здесь 27 лет💪💪💪💪💪💪💪💪 #есенин #125есенин #юбилейпоэта P.S.А в фильме «Есенин» отец сыграл отца Есенина Александра Никитича!

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще

A post shared by Сергей Безруков (@s_bezrukov) on

Так свій колаж підписав актор: “Зліва мій батько, Віталій Безруков! Він є першим виконавцем ролі Єсеніна, ще до фільму Урусевського «Співай пісню поет» ... до Сергія Петровича Никоненко, батько зіграв Сергія Єсеніна у фільмі-опері Владислава Агафонникова «Ганна Снегина» 1969 год! Батькові тут 27 років 💪💪💪💪💪💪💪💪 P.S.А у фільмі «Єсенін» батько зіграв батька Єсеніна Олександра Микитовича!”

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, роки безжальні: актори серіалу "Бригада" змінилися до невпізнання, як виглядають Саша Білий і компанія.

Як повідомляв Знай.uа, Україна зачинила двері перед новими російськими книгами: повний список.

Знай.uа писав, поповнення в родині Безрукова: актор ошелешив фанатів радісною новиною.