Одна з найпопулярніших ексучасниць романтичного шоу "Холостяк" і засновниця YouTube-каналу "ходять чутки" Раміна Есхакзай, яка в минулому була нареченою українського співака Віталіка Козловського, часто радує шанувальників яскравими фото і відео в своєму Instagram. Цього разу дівчина опублікувала миле фото, а в підписі до нього поміркувала про те, як побудувати щасливі стосунки.

Читайте Знай в Google News!

"Моя подруга-психолог каже, що кожен з нас може побудувати відносини з будь-якою людиною, головне домовитися на березі, як ми будемо взаємодіяти. Давайте припустимо, що перед вами симпатичний мужичок, який хороший в сексі, нормально заробляє і в принципі адекватна людина. І ми ось без зайвих почуттів і емоцій починаємо коштувати відносини. Головне питання, на яке потрібно знати відповідь: "А чого хочеш саме ти?". Обидва висловлюють свою точку зору, бачення життя, вектор напрямку і починають взаємодіяти. Так це все просто звучить... і я щиро вірю, що відносини будувати легко, головне чесно відповідати на питання про бажання і потреби. Тільки складно втілюється в життя. Той момент, коли в голові розумієш, ЯК, але млинець на практиці не те. Гординя, занижена самооцінка, завищені вимоги, потреба любові, не відбулася сепарація від батьків і так кожен може продовжити за списком. Що ви думаєте? Спробуємо разом застосувати в життя?",- написала Раміна.

View this post on Instagram

#Освоёможенском ⠀ Моя подруга- психолог говорит, что каждый из нас может построить отношения с любым человеком, главное договориться на берегу, как мы будем взаимодействовать. ⠀ Давайте предположим, что перед вами симпатичный мужичок, который хорош в сексе, нормально зарабатывает и в принципе адекватный человек. И мы вот без лишних чувств и эмоций начинаем стоить отношения. ⠀ Главный вопрос, на который нужно знать ответ: «А чего хочешь именно ты?». Оба выражают свою точку зрения, виденье жизни, вектор направления и начинают взаимодействовать. ⠀ Так это все просто звучит... И я искренне верю, что отношения строить легко, главное честно отвечать на вопрос о желаниях и потребностях. ⠀ Только сложно воплощается в жизнь. ⠀ Тот момент, когда в голове понимаешь КАК, но блин на практике не то. ⠀ Гордыня, заниженная самооценка, завышенные требования, потребность любви, не произошла сепарация от родителей и так каждый может продолжить по списку 🤣 ⠀ Что вы думаете? Попробуем вместе применить в жизнь?

A post shared by Ramina Eshakzai (@raminalalala) on

Популярні новини зараз

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Президент мочиться в ліфті?"

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

Ірину Білик рознесло на "Осколки": "Зустрів і покохав"

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Раміна вперше зізналася, чому втекла від Козловського перед весіллям.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що зрадивша Козловського телеведуча Раміна розповіла про "важку" кар'єрі.

Також портал "Знай.ua" писав, що колишня Козловського детально розповіла про фейкової любові.