Нещодавно стало відомо, що телеканал СТБ оголосив про вихід нового романтичного реаліті-шоу "Холостячка". І якщо в "Холостяку" за серце красеня борються кілька десятків дівчат, то в "Холостячку", відповідно за серце героїні будуть боротися чоловіки. Головною героїнею нового шоу стала актриса, яка виконала головну роль в гучному серіалі" кріпосна", і переможниця "Танців з зірками" Ксенія Мішина. Нещодавно у своєму Instagram зірка показала яскраві фото і заговорила про совість.

Читайте Знай в Google News!

"А давайте начистоту? Поговоримо сьогодні про совість? Де пролягає межа між метою, масштабом і якістю засобу, який може її виправдати. Напевно у вас теж були такі ситуації в яких доводилося поговорити з власною совістю. Ситуації в яких доводиться боротися з бажанням, пристрастю, жаданням, але прислухатися до совісті. Чи ні. Або дозволяти собі більше, адже життя одне, як багато хто говорить. Як в моменті, коли емоції захоплюють всю свідомість, застеляють очі, робити правильний вибір?

Споконвіку, для того, щоб у людей були ці рамки, якісь здорові обмеження (читай правила) у нас була релігія. Зараз же рамки поняття "гріх" дуже розмилися, то що ще недавно було неприпустимо, сьогодні стало нормою, а деякі обмеження з минулого і зовсім здаються негуманні і такими, що порушують права людини. Де у вас цей радар? Внутрішній компас, який допомагає не збитися зі шляху, не потрапити в болота, в яких так легко загрузнути? Проявляєте силу волі, вмієте зупинятися і що вас тоді мотивує? Або піддаєтеся спокусам життя і як в серіалі "зради" живете життя на повну котушку, заглушаю голос совісті адреналіном і екстремальними емоційними сплесками?",- написала Ксенія в підписі до фото.

View this post on Instagram

А давайте начистоту?!⠀ Поговорим сегодня про совесть? Где пролегает граница между целью , масштабом и качеством средства , которое может ее оправдать. Наверняка у вас тоже были такие ситуации в которых приходилось поговорить с собственное совестью. Ситуации в которых приходится бороться с желанием, страстью, вожделением, но прислушиваться к совести. Или нет. Или позволять себе больше, ведь жизнь одна, как многие говорят. ⠀ Как в моменте, когда эмоции захватывают все сознание, застилают глаза, делать правильный выбор? ⠀ Испокон веков, для того чтобы у людей были эти рамки, какие-то здоровые ограничения(читай правила) у нас была религия. Сейчас же рамки понятия «грех» очень размылись, то что ещё недавно было недопустимо, сегодня стало нормой, а некоторые ограничения из прошлого и вовсе кажутся негуманные и такими, что нарушают права человека. ⠀ Где у вас этот радар? Внутренний компас, который помогает не сбиться с пути, не попасть в болота, в которых так легко увязнуть? Проявляете силу воли, умеете останавливаться и что вас тогда мотивирует? Или поддаётесь соблазнам жизни и как в сериале «измены» живете жизнь на полную катушку, заглушаю голос совести адреналином и экстремальными эмоциональными всплесками? Look by @statnaia_corsets_ ❤️

Популярні новини зараз

Кличко переміг Притулу і Верещук у першому турі - сенсу продовжувати немає

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

Показати ще

A post shared by Ксения Мишина (@misha.k.ua) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, чоловіки з радістю біжать на кастинг "Холостячки" – Решетник розкрив пікантні деталі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Україні проміняли "Холостяка" на "Холостячку", подробиці нового реаліті.

Також портал "Знай.ua" писав, що переможниця "Танців з зірками" Мішина розкрила подробиці інтимних сцен.