Тренерка популярного телешоу "Зважені і щасливі" Марина Боржемська, яка також відома у пресі як колишня дружина боксера В'ячеслава Узєлкова, поділилася своїми почуттями. Схоже, вона не лише спортивна й красива жінка, але й глибока та розумна особистість. Принаймні, такий висновок можна зробити з її останньої публікації в соціальній мережі "Інстаграм".

Читайте Знай в Google News!

"Помітили, що за швидким темпом життя ми перестали звертати увагу на дрібниці. Як ллється дощ 🌧️, як стікає вода по брудним трубах, як сонце ⛅ пробивається крізь туманні хмари, намагаючись осяяти своїм світлом мокрий асфальт. Як маленькі діти намагаються "ненароком" спробувати глибину найстрашнішої і темної, на думку батьків, калюжі 🙈 А ми все поспішаємо на зупинку, у справах, на роботу. І робимо це все не піднімаючи голови від телефону, не помічаючи стількох дрібниць навколо ... А світ насправді прекрасний 🌈!", — написала Боржемська.

View this post on Instagram

Заметили, что за быстрым темпом жизни мы перестали обращать внимание на мелочи. Как льется дождь🌧️, как стекает вода по грязным трубам, как солнце⛅ пробивается сквозь туманные облака, пытаясь озарить своим светом мокрый асфальт. Как маленькие дети стараются "ненарошно" попробовать глубину самой страшной и темной, по мнению родителей, лужи🙈 А мы всё торопимся на остановку, по делам, на работу. И делаем это всё не поднимая головы от телефона, не замечая стольких мелочей вокруг...А мир на самом деле прекрасен🌈! . На что последнее вы обратили внимание по дороге на работу? Заметили что-то необычное? . #боржемскаямарина #мирпрекрасен #мелочижизни #наслаждатьсяжизнью #бытьвмире #жизнь #мысливслух

Популярні новини зараз

Курс валют на 18 жовтня змусить українців п’ялити очі на лоба

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Підопічна Потапа Андраде з гарячими подружками показали свою жіночу силу: "Скільки дуп"

Показати ще

A post shared by Боржемская Марина (@uzelkova.marina) on

"На що останнє ви звернули увагу дорогою на роботу? Помітили щось незвичайне?", — звернулася вона до своїх читачів із запитанням і закликом.

Можна припустити. що Узєлков кусає лікті, оскільки втратив таку шикарну жінку.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше повідомляли, Марина Боржемська влаштувала дітям свято, і чоловік не знадобився.

Знай.uа писав, Шоптенко показала лайфхак "Танців з зірками", який допоможе вирішити будь-яку проблему.