Чоловік відомої української співачки і солістки групи "Время и Стекло" Наді Дорофєєвої Володимир Дантес час від часу викладає забавні пости на своїй сторінці в соцмережі Instagram. Нещодавно знаменитість поділився новим проектом, яким інтригував досить довгий час - Володимир став ведучим шоу "Мам, я делаю бизнес", перший випуск якого выйшов 9 вересня.

Так, артист подорожував по різних куточках України, щоб розповісти численним шанувальникам про найдивовижніші і найцікавіші стартапи нашої країни. У четвертому випуску виконавець розповів про креативних хлопців зі свого рідного Харкова - Марка, який створив перше в Україні кафе з єнотами, Сергия, який придумав робота, з яким можна грати в настільні теніс і Олександра, який розповів, як відкрити прибуткову "точку" з шаурмою.

View this post on Instagram

В этой серии я продолжаю тусить в Харькове и исследовать местные стартапы. В этой серии я познакомлюсь с владельцем первого в Украине кафе с енотами, поиграю с роботом в теннис и узнаю как открыть точку с шаурмой. Просто для разнообразия. Мое шоу – что хочу, то и делаю)) В общем, смотрите и комментируйте! Я сильно радуюсь всем вашим комментам. По ходу, не зря мы все это затеяли снимать. Как открыть заведение с животными, если ты и сам тот еще зооактивист. Как самому собрать технологичный девайс из ведра и подручных средств, и не разочароваться в жизни. Почему Кикстартер – это не всегда хорошо. И наконец, вопрос, который волнует миллионы – как открыть прибыльную точку с шаурмой. А также секреты и подводные камни бизнеса с кальянами, что скрывается за бизнесом с «фотосессиями» и как выжить начинающему предпринимателю во время локдауна. Все это – в новой серии! Налетай!

A post shared by Dantes (@vladimirdantes) on

Популярні новини зараз

Зваблива Кім Кардашьян у "голій" сукні засвітила еротичну білизну

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Під Чернівцями однорічного малюка розчавило комодом, село ридає: "Жахлива смерть"

Показати ще

у цій серії я продовжую тусити в Харкові і досліджувати місцеві стартапи.

У цій серії я Познайомлюся з власником першого в Україні кафе з єнотами, пограю з роботом в теніс і дізнаюся як відкрити точку з шаурмою.

Просто для різноманітності. Моє шоу-що хочу, те й роблю))

Загалом, дивіться і коментуйте! Я сильно радію всім вашим коментам. По ходу, не дарма ми все це затіяли знімати.

Як відкрити заклад з тваринами, якщо ти і сам той ще зооактивіст. Як самому зібрати технологічний девайс з відра і підручних засобів, і не розчаруватися в житті. Чому кікстартер-це не завжди добре. І нарешті, питання, яке хвилює мільйони - як відкрити прибуткову точку з шаурмою.

А також секрети і підводні камені бізнесу з кальянами, що ховається за бізнесом з «фотосесіями» і як вижити підприємцю-початківцю під час локдауну.

Все це-в новій серії!

Налітай!

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, чоловік Дорофєєвої показав, як почати життя спочатку

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Надя Дорофєєва в пляжному образі затьмарила Дубай.

Також портал "Знай.uа" писав, що Надя Дорофєєва дала мудру пораду шанувальникам.