Наречена колишнього віцепрем'єра України Павла Розенка Олена-Крістіна Лебідь працює телеведучою програми "Аферисти в сітях" на Новому каналі. Дівчина активний користувач соцмережі Instagram, де часто радує шанувальників яскравими фото з особистого життя. Цього разу вона показала грайливе фото і відкрила секрет, як знайти принца.

Читайте Знай в Google News!

"Друзів, готувалася відповісти на ваше друге за популярністю до мене питання... дуже частий і пікантний. Ви запитуєте «як знайти принца/принцесу в мережі, а не жабу?». І я розгубилася... ви за адресою, але ця тема дуже об'ємна. Тонна нюансів, про які потрібно знати: де шукати, як відповідати, як вивести знайомство в оффлайн, як не попастися на розлучення і взагалі – де відшукати серед мільйонів того самого. Раз і назавжди! В одному пості цього не помісити. Я вивчала цю тему роками.

Олена-Крістіна Лебідь, фото: пресслужба
Олена-Крістіна Лебідь, фото: пресслужба

Топ-5 моїх порад виглядають так:

Популярні новини зараз

Після виписки Зеленського і Єрмака у "Феофанії" зникли коштовності: "Ніхто б і не помітив..."

Білик спіткала карма Фріске, співачка більше не може мовчати: "Проблеми, як у Жанни"

Під Львовом Daewoo і ВАЗ зіткнулися на шаленій швидкості, в салоні - четверо дітей: шок і сльози

Як виглядає 74-річна мама Ані Лорак, яка здала Кароліну в інтернат: схожі, немов дві краплі

Показати ще

1. Перевіряйте фото незнайомця (- ки) через Гугл-картинки (фото 2 - Як це працює!).

2. Дивіться на дату анкети кавалера: якщо їй понад п'ять років – скоріше за все, він там шукає не любов, а наживу.

3. Перегляньте чорні списки шахраїв по ПІБ: якщо він підписаний на сайті знайомств, ну, наприклад, "Солодов Віталій" і вже когось кидав, то написавши на сайті чорних списків "Солодов Віталій" - ви побачите дуже зрозумілий результат (фото 3 - це працює!).

4. Ви знали, що перше повідомлення завжди має бути з знаком питання? Але не "привітяксправи". А щось інтригуюче. Наприклад, " Привіт! Я бачила тебе на зупинці. Ти живеш в моєму районі?"Як мінімум, він буде заінтригований і запитає:" коли? Це точно був я?". А ви вже можете підхопити: ну тебе складно не помітити - такі біцепси/очі/посмішка.

5. Якщо майже відразу він/вона напише вам, що сирота - остерігайтеся! Є дуже продумана і жорстока афера з цього ключового слова.

Звичайно, це далеко не все! Але якщо серед вас реально багато тих, кому ця тема життєво важлива, хто зараз в пошуках - я придумаю, як поділитися з вами всією-всією інфою, щоб ви нарешті потрапили в любовні мережі. Поставте плюсик під постом, хто хоче дізнатися більше! У мене є чертовски класна ідея! Обіймаю!",- написала Олена-Крістіна Лебідь у своїй публікації.

View this post on Instagram

Друзейры, готовилась ответить на ваш второй по популярности ко мне вопрос... очень частый и пикантный)) 🤪 Вы спрашиваете «как найти принца/принцессу в сети, а не жабу?» 🐸🐸🐸 И я растерялась 🤷‍♀️... Вы по адресу, но эта тема ооооооочень объемная☝️Тонна нюансов, о которых нужно знать: где искать , как отвечать, как вывести знакомство в оффлайн , как не попасться на развод и вообще - где отыскать среди миллионов того самого. Раз и навсегда!❤️ В одном посте этого не помесить🙈 Я изучала эту тему годами🤓🤓🤓 Топ-5 моих советов выглядит так: 1. Проверяйте фото незнакомца (-ки) через Гугл-картинки (фото2 - как это работает!) 2. Смотрите на дату анкеты кавалера: если ей более пяти лет- скорей всего, он там ищет не любовь, а наживу 🧐 3. Просмотрите чёрные списки мошенников по ФИО: если он подписан на сайте знакомств, ну например, «Солодов Виталий» и уже кого-то кидал, то☝️☝️☝️ Написав на сайте Чёрных списков «Солодов Виталий» - вы увидите очень понятный результат 🙈😂 (фото 3- это работает!) 4. Вы знали, что первое сообщение всегда должно быть с вопросительным знаком? Но не «приветкакдела»🤦‍♀️ А что-то интригующее)) Например: «Привет! Я видела тебя на остановке 😊 Ты живешь в моем районе?»☺️ Как минимум, он будет заинтригован и спросит «когда?) это точно был я??» А вы уже можете подхватить: ну тебя сложно не заметить - такие бицепсы/глаза/улыбка 😉 5. Если почти сразу он/она напишет вам, что сирота - остерегайтесь! Есть очень продуманная и жестокая афера по этому ключевому слову❗️ Конечно, это далеко не все!☺️ Но если среди вас реально много тех, кому эта тема жизненно важна, кто сейчас в поисках - я придумаю, как поделиться с вами всей-всей инфой, чтобы вы наконец попали в любовные сети 😘❤️ Поставьте плюсик под постом, кто хочет узнать больше! У меня есть чертовски классная идея!🤩 ОБНИМАЮ!😘😘😘

A post shared by Елена-Кристина Лебедь (@elena_kristina_lebed) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадавши, віцепрем'єр Розенко потрапив до лікарні, поки наречена проходила реабілітацію.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що наречена Розенка розповіла про найінтимніше.

Також портал "Знай.ua" писав, що покалічену наречену міністра Розенка взяли під охорону.