Російська виконавиця Наташа Корольова, якій гучно зрадив чоловік-стриптизер, з яким зірка живе в шлюбі вже 20 років, але скандал продовжує роздуватися і обростати все новими чутками. Цього року виповнюється тридцять років пісні "Жовті тюльпани". Про це зірка написала на своїй стоірнці в Іnstagram.

Читайте Знай в Google News!

"Мені пощастило: у складний естрадний світ потрапила зовсім Зелена. Але хитрою — було абсолютно пофіг, хто і що про мене думає. Це рятувало психіку від зайвих переживань", - зазначає Корольова.

Раніше, в радянські часи, між артистами і глядачами пролягала прірва. Їх з'єднував єдиний тоненький місток у вигляді журнальних інтерв'ю на тему творчості.

Популярні новини зараз

Аномальна зима: синоптик озвучила прогноз, якого раніше в Україні ніколи не було

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

У Львові родич "Хатіко" підняв настрій перехожим - "Рахуємо посмішки"

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Показати ще

"У пору мого дитинства, коли великий артист приїжджав на гастролі, він збирав повні стадіони два тижні поспіль, даючи концерти тричі за день. Тому що інтерес публіки величезний, а доступу "до тіла", крім концерту, жодного. Магомаєв, Пугачова, Ротару, Кобзон, Лещенко — до них ставилися як до божеств! А що тепер? Інтернет зробив доступним практично будь-кого, і артисти втратили загадковість. І чомусь багато людей вирішили, що їм дозволено, сховавшись за невиразними аватарками, безкарно вихлюпувати на нас весь свій життєвий негатив. Яка принадність! Сидячи вдома за чашкою чаю, можна за пару хвилин вторгнутися в особисті кордони кого завгодно. Зайти, не знімаючи брудного взуття. Плюнути, крикнути і гордо піти", - зазначає зірка.

За словами виконавиці, соцмережа - це, по суті, будинок з відкритими навстіж дверима. Культурна людина, прийшовши в гості, не робить зауваження господарям, вірно? Це непристойно. Але в просторі

View this post on Instagram

В этом году исполняется тридцать лет песне «Желтые тюльпаны». Мне повезло: в сложный эстрадный мир попала совсем зеленой. Но бОрзой — было абсолютно пофиг, кто и что обо мне думает. Это спасало психику от лишних переживаний. — Раньше, в советские времена, между артистами и зрителями пролегала пропасть. Их соединял единственный тоненький мостик в виде журнальных интервью на тему творчества. В пору моего детства, когда большой артист приезжал на гастроли, он собирал полные стадионы две недели подряд, давая концерты трижды за день. Потому что интерес публики огромный, а доступа «к телу», кроме концерта, никакого. Магомаев, Пугачева ,Ротару,Кобзон, Лещенко — к ним относились как к божествам! А что теперь? Интернет сделал доступным практически любого, и артисты потеряли загадочность. И почему­то многие люди решили, что им позволено, спрятавшись за невнятными аватарками, безнаказанно выплескивать на нас весь свой жизненный негатив. Какая прелесть! Сидя дома за чашкой чая, можно за пару минут вторгнуться в личные границы кого угодно. Зайти, не снимая грязной обуви. Плюнуть, крикнуть и гордо удалиться. Соцсеть — это, по сути, дом с открытыми настежь дверями. Культурный человек, придя в гости, не делает замечания хозяевам, верно? Это неприлично. Но в пространстве Интернета многие теряют человеческий облик...... продолжение читайте на страницах @karavanstory !!! #наташакоролева #символюности #семья #интервью @alla_zanimonets

A post shared by Наташа Королева (@koroleva__star) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадавши, Наташа плаче, Тарзан скаче - Глушко після зради Корольовою підняв ціни на свій стриптиз.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що заплакана Корольова зробила перше зізнання після зради Тарзана.

Також портал "Знай.ua" писав, що вперше після зради Корольова і Тарзан дали інтерв'ю.