Відома українська співачка Віра Брежнєва, дружина Костянтина Меладзе, яка зараз часто виступає в Росії, часто ділиться з фоловерами в Instagram незвичайними постами. А нещодавно знаменитість виклала трепетну чорно-білу серію кадрів зі своїми сестрами: старшою Галиною (43 роки) і молодшими двійнятами - Анастасією і Вікторією (35 років).

Так, артистка згадала кумедний випадок, який стався з нею і найріднішими дівчатами ще в дитинстві, коли багатодітна сім'я накопичила грошей на новий кнопковий домашній телефон, де була функція "чорний список". Тоді молодші сестри попросили Віру додати туди номер їх класної керівниці, за що всім дівчаткам дружно дісталося, коли правда розкрилася.

View this post on Instagram

Я выросла в многодетной семье. Нас 4 сёстры. И нам : 35 лет младшим двойняшкам, 38 - мне и старшей сестре справа 43. В нашем детстве мобильных телефонов не было. Был один- домашний. И когда в доме раздавался звонок, все мы бежали поднимать трубку, потому что каждая думала, что звонят именно ей… И вот как-то раз наш домашний телефон сломался. Мы немого подкопили денег и купили новейший кнопочный шикарный телефон с определителем номера. Я всегда была с техникой «на ты», поэтому очень быстро подключила его и постепенно начала разбираться в том, как работают те или иные функции. Однажды я обнаружила, что в телефоне существует чёрный список😎. Сейчас этим уже никого не удивить, но тогда это было поразительное открытие. Как это работало? Человек звонит с номера телефона из чёрного списка на твой домашний, но не дозванивается, потому что каждый раз слышит короткие гудки, будто всегда «занято». Этой новостью я сразу же поделилась с сёстрами . И в тот же день в этот самый список мои сёстры внесли телефон ... Угадайте, чей? Конечно! Своего классного руководителя🙈 Через полгода, когда мама случайно встретила учительницу моих сестёр на улице, та ей сказала: «Вы, наверное, номер сменили? Не могу к вам дозвониться уже долгое время», все открылось🤪 Мама всё сразу поняла. Дома хорошенько досталось всем: и «заказчикам», и «исполнителю». Но это и было самым классным в нашей большой семье. Мы с сёстрами всегда друг друга поддерживали, прикрывали, и даже наказание потом часто несли вместе. Могу точно сказать, что это сближало ещё больше. 💃🏼 А самое веселое место сейчас - наш семейный чат 😜 #sestra #sestrachallenge

A post shared by Vera Brezhneva (@ververa) on

Популярні новини зараз

Зеленський після виборів розчарувався і написав українцям послання: "Сьогодні. Завтра. Завжди..."

Курс валют на 26 жовтня: долар і євро після виборів втерли носа гривні

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Показати ще

Я виросла в багатодітній родині. Нас 4 сестри. І нам: 35 років молодшим двійнятам, 38 - мені і старшій сестрі справа 43.

У нашому дитинстві мобільних телефонів не було. Був один - домашній. І коли в будинку лунав дзвінок, всі ми бігли піднімати трубку, тому що кожна думала, що дзвонять саме їй…

І ось одного разу наш домашній телефон зламався. Ми трохи підкопили грошей і купили новітній кнопковий шикарний телефон з визначником номера.

Я завжди була з технікою на "ти", тому дуже швидко підключила його і поступово почала розбиратися в тому, як працюють ті чи інші функції. Одного разу я виявила, що в телефоні існує чорний список😎.

Зараз цим вже нікого не здивувати, але тоді це було вражаюче відкриття. Як це працювало? Людина дзвонить з номера телефону з чорного списку на твій домашній, але не додзвонюється, тому що кожен раз чує короткі гудки, ніби завжди «зайнято».

Цією новиною я відразу ж поділилася з сестрами . І в той же день в цей самий список мої сестри внесли телефон ... Вгадайте, чий? Звичайно! Свого класного керівника🙈

Через півроку, коли мама випадково зустріла вчительку моїх сестер на вулиці, та їй сказала: "ви, напевно, номер змінили? Не можу до вас додзвонитися вже довгий час», все відкрилося🤪

Мама все відразу зрозуміла. Вдома добряче дісталося всім: і "замовникам", і "виконавцю". Але це і було класним в нашій великій родині.

Ми з сестрами завжди один одного підтримували, прикривали, і навіть покарання потім часто несли разом.

Можу точно сказати, що це зближувало ще більше. 💃🏼

А найвеселіше місце зараз - наш сімейний чат 😜