Українська дворазова чемпіонка світу з бальних танців серед молоді до 21 року, а також переможниця українського проекту "Танці з зірками", Олена Шоптенко була одружена з іншим танцюристом Дмитром Дікусаром з 2013 року по 2016 рік. А вже в 2018 році, разом з Олексієм Івановим, у них народився хлопчик, якого назвали ім'ям батька.

Читайте Знай в Google News!

Зараз, на своїй сторінці в Instagram, вона опублікувала фотографію своєї дитини в мотоциклетному шоломі і написала про недавнє усвідомлення, що її дитина вже зовсім виріс, під час примірки зимових черевиків. "Адже раніше, коли ОО (Олексію Олексійовичу) було 1,4 року все як відбувалося. Приносиш пару додому, одягаєш на дитину, намацуєш ці пальчики - дивишся, щоб мінімум 1 см запасу було, мільйон разів перевіряєш, щоб ніде не тиснуло, потім благаєш його пройтися, щоб упевнитися, що нічого не заважає ходити", — поділилася Шоптенко.

View this post on Instagram

Буквально на днях ко мне пришло осознание того, что ребёнок мой уже совсем вырос! Если точнее, то во время примерки зимних ботинок... 😅 Ведь раньше, когда АА было 1,4 года все как происходило. Приносишь пару домой, надеваешь на ребёнка, нащупываешь эти пальчики - смотришь, чтоб минимум 1 см запаса было, миллион раз перепроверяешь, чтоб нигде не давило, потом умоляешь его пройтись, чтоб удостовериться, что ничего не мешает ходить. Потом опять нащупываешь пальчики, снимаешь, опять надеваешь. Переживаешь, что тяжело одеваются, потом думаешь, что растянутся. А вдруг нет? А если носочек потеплее одеть? Ну и т.д. 😱 А в этот раз знаете как? «Мама, давить туть, мисиньцик» Господи, спасибо, что он заговорил! 😄🤪 P.S. Фото в шлеме прилагается как доказательство того, что замашки у малыша тоже взрослые 😅

A post shared by ALENA SHOPTENKO (@alena_shoptenko) on

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

У Києві відкрили суперлікарню для пацієнтів з коронавірусом: "Не ремонтували півстоліття"

Українці масово помирають у власних домівках, лікарі розводять руками: "Не дочекалися"

Українець потрапив у страшну біду в Чехії, дружина сивіє від горя: "Допоможіть"

Показати ще

Однак потім додала, що доводилося ще раз намацувати пальчики, знімати взуття, знову надягати і переживати, бо важко одягаються. До цього додаються думки про те, що взуття може розтягнуться, а може і ні, або ж можна вирішити ситуацію, надівши шкарпетку тепліше. 

Зараз же все відбувається інакше. Адже тепер маленький Олексій може сказати: "Мамо, тисне туть, місіньцик". І танцівниця вдячна Богу за те, що її дитина заговорила.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Оля Полякова перетворилася на морячку з глибоким декольте, такої Королеву ночі ви ще не бачили.

Як повідомляв "Знай.ua", відверте зізнання Нікітюк змусило грайливу Кароль бентежитися: "Чому не Тіна Балан?"

Знай.ua писав, Повалій несподівано з'явилася, щоб передати Баскову Привіт з Києва.